IZ SVIJETA | Cartagena poražena u polufinalu španjolskog kupa!

U danas odigranoj utakmici polufinala španjolskog kupa Jimbee Cartagena za koju su igrali naš reprezentativac Dario Marinović i bivši igrač Novog Vremena Lucao je izgubila od Movistar Intera te je tako završila natjecanje. U prvom poluvremenu smo gledali jednu vrlo čvrstu igru te nijedna momčad nije uspjela zabiti u prvih 20 minuta. Mreže su mirovale sve do 29. minute kada nominalne goste (završnica kupa se igra na neutralnom terenu) u vodstvo dovodi Martinicorena. Pokušavali su domaćini preko golmana-igrača doći do izjednačujućeg pogotka, ali bez uspjeha. Gosti su u posljednjoj minuti novim pogotkom stavili “točku na i” u ovoj utakmici. Pogodak vrijedan finala španjolskog kupa je u prazan gol zabio Morales Barbado. Dario Marinović je u petoj minuti dobio žuti karton. Večeras s početkom u 21 sat se igra druga polufinalna utakmica u kojoj se sastaju Levante i Barcelona, a pobjednik ovog susreta će odmjeriti snage s Movistar Interom sutra s početkom u 18:00 sati.

JIMBEE CARTAGENA – MOVISTAR INTER  0:2 (0:0)
STRIJELCI: 0:1 Martinicorena (29′), 0:2 Morales Barbaro (40′)

Novinar i voditelj marketinga na portalu.

Futsal Dinamo svladao Universitas u Domu Sportova!

Futsal Dinamo je u dosta neizvjesnoj utakmici protiv Universitasa iz Splita došao do prve pobjede …

IZ SVIJETA | Poraz Catanie, pobjeda Dobovca!

Jučer su svoje utakmice odigrali slovenski Dobovec za kojeg su nastupila sva tri reprezentativca, Vedran Matošević, Tihomir …