IZ SVIJETA | Lučenec upisao dvije uvjerljive pobjede!

U Slovačkoj se futsal prvenstvo ovaj vikend nastavilo novim “vikend-turnirom”. Naime, slovački savez je odlučio kako će zbog teške situacije s pandemijom koronavirusa futsal prvenstvo biti odigrano kroz turnire, svaki put u novom gradu. Ovaj vikend se turnir odigrava u Prievidzi, a nazvan je veoma zanimljivim imenom, Covid Cup 2021. Mimel Lučenec našeg Jakova Grcića je prije ovog turnira upisao šest pobjeda u isto toliko susreta, a jučer su igrali protiv domaćina turnira, TNF Prievidze koja je u ovu utakmicu ušla kao šestoplasirana momčad s dvije pobjede i četiri poraza. Susret je bolje otvorila momčad Lučeneca koja je u ovom susretu nominalno bila domaćin. Strijelac vodećeg pogotka u petoj minuti susreta je bio Kyjovsky. Mreže su mirovale sve do pretposljednje minute prvog poluvremena kada rezultat poravnava Laco. Do kraja poluvremena se rezultat nije mijenjao te se na odmor otišlo rezultatom 1:1. U drugom poluvremenu smo vidjeli potpuno drugačije stanje na terenu i totalnu dominaciju Lučeneca koji je u drugom poluvremenu nanizao devet pogodaka za uvjerljivu pobjedu rezultatom 10:1. Pogađali su dvaput Smerička, Wellington Matias Torres, Rafaj, naš Jakov Grcić, Kyjovsky kojem je to bio drugi pogodak na susretu te Meszaros dvaput.

MIMEL LUČENEC – TNF PRIEVIDZA 10:1 (1:1)

STRIJELCI: 1:0 Kyjovsky (5′), 1:1 Laco (19′), 2:1 Smerička (23′), 3:1 Brunovsky (24′), 4:1 Wellington Matias Torres (27′), 5:1 Smerička (30′), 6:1 Rafaj (30′), 7:1 Grcić (34′), 8:1 Kyjovsky (36′), 9:1 Meszaros (37′), 10:1 Meszaros (37′)

Lučenec je jutros odigrao još jednu utakmicu, a protivnik je bio Makroteam Žilina, posljednjeplasirana momčad prvenstva. Lučenec je upisao još jednu uvjerljivu pobjedu rezultatom 12:2 te tako nastavio sa stopostotnim učinkom u ligi i uvjerljivom prednošću ispred prvih pratitelja. Lučenec je odlično otvorio utakmicu i do 11. minute preko Čerovskyjeg, Rafaja, Trojana (autogol), našeg Grcića i Smeričke došao do velikih 5:0. U pretposljednjoj minuti je Kantorik zabio za smanjenje rezultata, ali već u sljedećoj minuti Greško vraća svoju momčad na pet golova prednosti te se rezultatom 6:1 otišlo na odmor. Mreže su mirovale do 28. minute kada Serbin zabija za 7:1, a četiri minute kasnije i Keszi za 8:1. U istoj toj minuti Brunovsky nespretno šalje loptu u svoju mrežu za smanjenje rezultata na 8:2, a potom slijedi nova serija Lučeneca. Pogađali su Smerička (drugi pogodak), Wellington, Mahut (autogol) te Meszaros u posljednjoj minuti za konačnih 12:2.

MIMEL LUČENEC – MAKROTEAM ŽILINA 12:2 (6:1)

STRIJELCI: 1:0 Čerovsky (2′), 2:0 Rafaj (6′), 3:0 ag-Trojan (8′), 4:0 Grcić (9′), 5:0 Smerička (11′), 5:1 Kantorik (19′), 6:1 Greško (20′), 7:1 Serbin (28′), 8:1 Keszi (32′), 8:2 ag-Brunovsky (32′), 9:2 Smerička (33′), 10:2 Wellington Matias Torres (36′), 11:2 ag-Mahut (38′), 12:2 Meszaros (40′)

Novinar i voditelj marketinga na portalu.

Futsal Dinamo svladao Universitas u Domu Sportova!

Futsal Dinamo je u dosta neizvjesnoj utakmici protiv Universitasa iz Splita došao do prve pobjede …

IZ SVIJETA | Poraz Catanie, pobjeda Dobovca!

Jučer su svoje utakmice odigrali slovenski Dobovec za kojeg su nastupila sva tri reprezentativca, Vedran Matošević, Tihomir …