IZ SVIJETA | Mantova izgubila od lidera, Cartagena ispala iz Kupa Kralja!

Kao što ste mogli u nekoliko navrata vidjeti na našem portalu, pratimo naše reprezentativce i igrače koji su ostvarili inozemne transfere, a bili su dio prvoligaških klubova u prošloj sezoni.

ACQUA E SAPONE – MANTOVA 4:1 (1:0)

STRIJELCI: 1:0 Lukaian (14′), 2:0 Fetić (26′), 3:0 ag-Kuraja (35′), 3:1 Kuraja (39′), 4:1 Murilo (40′)

Jučer je tako utakmicu zaostalog četvrtog kola talijanskog prvenstva odigrala Mantova za koju su nastupili Juha-Matti Savolainen, Ante Daničić, Luka Suton, Marko Kuraja i Blago Gašpar dok je Mirko Hrkač propustio utakmicu zbog crvenog kartona dobivenog ovaj vikend. Igrali su u gostima protiv prvoplasirene momčadi talijanskog prvenstva i momčadi sa stopostotnim učinkom, Acqua e Saponea. Upisali su poraz rezultatom 4:1. Kuraja je nespretno zabio autogol u 35. minuti utakmice za veliko vodstvo domaćina rezultatom 3:0, a četiri minute kasnije je zabio i gol na asistenciju Sutona. Od ostalih igrača treba spomenuti i kako je Daničić dobio žuti karton. Acqua e Sapone je tako upisala devetu pobjedu u isto toliko susreta te imaju 10 bodova prednosti u odnosu na drugoplasiranu Petrarcu dok je Mantova pala na deveto mjesto s devet bodova i tri utakmice manje od vodećeg dvojca.

JAEN – JIMBEE CARTAGENA 4:2 (2:1)

STRIJELCI: 1:0 Campoy (11′), 2:0 Mancha (14′), 2:1 Franklin (14′), 3:1 Attos (32′), 3:2 Marinović (32′), 4:2 Mancha (38′)

U sklopu osmine finala Kupa Kralja momčad Jimbee Cartagene, za koju su nastupili naš reprezentativac Dario Marinović i bivši igrač Novog Vremena Apfel Lucao, je upisala poraz na gostovanju kod Jaena rezultatom 4:2. Marinović je u ovom susretu bio i strijelac iz kaznenog udarca za 3:2, ali je njegova momčad dvije minute prije kraja utakmice primila i četvrti pogodak te tako ispala iz ovog natjecanja. Cijelu utakmicu možete pogledati u nastavku članka, a pogodak našeg reprezentativca je na 1:25:35.

Novinar i voditelj marketinga na portalu.

Online webinar za futsal-trenere Nogometne akademije HNS-a

Nogometna akademija HNS-a organizira seminar licenciranja i osvježavanja licenci za trenere s futsalskim diplomama putem …

OLMISSUM u TOP-16 | Izjave aktera, fotogalerija i video-sažetak

Pobjedom nad belgijskim prvakom Charleroi, hrvatski prvak Olmissum izborio je plasman među 16 najboljih momčadi …