IZ SVIJETA | Mantova upisala drugu pobjedu zaredom!

Mantova je sinoć odigrala zaostalu utakmicu 9. kola protiv Real San Giuseppea, pretposljednje momčadi talijanskog prvenstva te se tako uključila u borbu za doigravanje za prvaka. Pobjeda rezultatom 3:1 je bila druga zaredom te su u posljednjih pet utakmica poraženi jednom. U nastavku donosimo kratak izvještaj s ove utakmice.

MANTOVA – REAL SAN GIUSEPPE 3:1 (3:0)

STRIJELCI: 1:0 Titon (14′), 2:0 Titon (17′), 3:0 Bueno (19′), 3:1 Sababti (40′)

Početak utakmice je pružio jednu tvrdu borbu te se na prvi pogodak čekalo sve do 14. minute kada Titon radi lijep solo prodor sa svoje polovice i postiže svoj prvi pogodak na utakmici. Samo dvije minute kasnije isti igrač na asistenciju Petrova postiže novi pogodak za udvostručenje prednosti. Domaćini su krajem prvog poluvremena bili u velikom naletu te su u 19. minuti postigli još jedan pogodak preko Buena i rezultatom 3:0 se otišlo na odmor. Prednost od tri pogotka je domaćinu omogućila da u nastavak susreta može ući mirnije što se i dogodilo te je gost tek u posljednjoj minuti preko Sababtija došao do svog prvog i jedinog pogotka na utakmici. Susret je propustio Daničić dok su za domaćine nastupili Savolainen, Luka Suton i Hrkač. Ovom pobjedom se Mantova bodovno izjednačila, uz utakmicu više, s osmoplasiranim Feldi Ebolijem protiv kojeg upravo i igra svoju sljedeću utakmicu ovu subotu.

Novinar i voditelj marketinga na portalu.

Josip Juretić: “Napravit ćemo sve da budemo u najboljem izdanju i pobijedimo.”

AFC Universitas je u prvoj utakmici četvrtfinalne serije upisao poraz protiv Futsal Dinama na gostujućem …

Zvonimir Šućur: “Idemo u Pulu odigrati dobru utakmicu”

Igrači Šibenika 1983 na najbolji mogući način otvorili su kvalifikacije za ulazak u 1.HMNL slavljem …