IZ SVIJETA | Porazi Jimbee Cartagene i Meta Catanie!

Jučer je odigrano 6 susreta 24. kola u Španjolskoj, a Jimbee Cartagena našeg Daria Marinovića poražena je na gostovanju kod Cordobe, momčadi iz donjeg dijela ljestvice. Cartagena je povela u 11. minuti golom Solana, no domaćin je u 19. minuti izjednačio, a u nastavku potpuno preokrenuo susret i na koncu upisao sigurnu pobjedu 5:1! Dario Marinović bio je u sastavu gostiju, te je zavrijedio žuti karton u 39. minuti. Ovim porazom Cartagena je propustila bodovno se izjednačiti s Levanteom na vrhu ljestvice, a priliku za iskupljenje imati će već sljedeći vikend kada im u goste dolazi Movistar Inter u sklopu 25. kola LNFS-a.

CORDOBA PATRIMONIO – JIMBEE CARTAGENA  5:1 (1:1)
STRIJELCI: 0:1 Solano (11′), 1:1 Zequi (19′), 2:1 Saura (25′), 3:1 Zequi (26′), 4:1 Jesús Rodríguez (35′), 5:1 Saura (40′)

U Italiji je jučer nastupila Meta Catania u zaostalom susretu 4. kola poražena na gostovanju kod San Giuseppea rezultatom 4:1. U momčadi Meta Catanie nastupio je Marko Kuraja, dok Josip Suton nije bio u sastavu. Uz hrvatskog reprezentativca vrijedi spomenuti da su gosti bili oslabljeni i neigranjem Musumecia i Fabinha. “Crveno-plavi” nisu odigrali toliko loše koliko krajnji rezultat sugerira, no na golu domaćina bio je izuzetno raspoložen Molitierno. Meta Catania će iskupljenje za ovaj poraz tražiti u subotu kada u sklopu 24. kola prvenstva dočekuju Sandro Abate Avellino.

REAL SAN GIUSEPPE – META CATANIA BRICOCITY 4-1 (3-1)
STRIJELCI: 1:0 Sababti (7′), 1:1 Josiko (13′), 2:1 Chano (17′), 3:1 Alex (20′), 4:1 Sababti (35′)

Josip Grubeša: “Nadamo se novim bodovima!”

U trećem kolu 1.HMNL Alumnus se s gostovanja u Šibeniku vratio kući s tri boda. …

Blago Gašpar: “Vjerujem da ćemo se protiv Universitasa vratiti na pobjednički kolosijek!”

Prva hrvatska malonogometna liga došla je do četvrtog kola. Kao i uvijek na rasporedu je …