Kvalifikacije za EURO | Pobjede favorita, kiks Portugala…

Jučer su odigrana 4 susreta kvalifikacija za Europsko prvenstvo koje će se sljedeće godine održati u Nizozemskoj. Azerbajdžan je očekivano slavio protiv Slovačke, no konačan rezultat ne otkriva dramu gdje su Azeri u samoj završnici susreta došli do pobjede. Rusija je protiv Armenije ostvarila uvjerljivu pobjedu s 3 zgoditka u svakom poluvremenu. Slovenija je teže od očekivanog došla do pobjede u Latviji, a za veliko iznenađenje pobrinila se Poljska koja je odigrala 2:2 na gostovanju kod aktualnih prvaka Portugalaca. Poljska je imala prednost 0:2, no Portugal je u završnici susreta igrajući s golmanom-igračem izbjegao poraz. Spomenimo i kako je za jučer zakazan dvoboj Švicarske i Španjolske odgođen.
U nastavku Vam donosimo pregled rezultata jučer odigranih susreta, uz pripadajuće video-zapise.

AZERBAJDŽAN – SLOVAČKA  4:1 (1:1)
STRIJELCI: 1:0 Bolinha (5′), 1:1 Drahovský (15′), 2:1 Everton Cardoso (38′), 3:1 Baghirov (40′), 4:1 Atayev (40′)

RUSIJA – ARMENIJA  6:0 (3:0)
STRIJELCI: 1:0 Davydov (11′), 2:0 Shisterov (11′), 3:0 Chishkala (18′), 4:0 Davydov (23′), 5:0 Robinho (23′), 6:0 Kudziev (35′)

LATVIJA – SLOVENIJA  0:1 (0:1)
STRIJELCI: 0:1 Čujec (10′)

PORTUGAL – POLJSKA  2:2 (0:1)
STRIJELCI: 0:1 Szczypczyński (18′), 0:2 Zastawnik (34′), 1:2 Pedro Cary (35′), 2:2 Tiago Brito (36′)

FIFA WC 2021. | Kazahstan, Argentina i Brazil u četvrtfinalu!

Nakon što su u srijedu Rusija i Maroko izborili plasman u četvrtfinale Svjetskog prvenstva koje …

Vrgorac i Novo Vrijeme Apfel u finalu Superkupa!

Vrgorac i Novo Vrijeme Apfel igrat će u finalu neslužbenog superkupa Hrvatske, koji se ove …