Liga Prvaka | Održan ždrijeb 1/16 finala, Olmissum doma protiv Charleroija

Prije nekoliko minuta je završio ždrijeb parova 1/16 finala Lige Prvaka! 32 kluba su tako saznala svoje protivnike s kojima će se boriti za mjesto među najboljih 16. Svog protivnika je saznao i naš prvak, omiški Olmissum. Nakon što su u svom debitantskom nastupu u Ligi Prvaka u preliminarnoj rundi igrali protiv FC SMS Viimsija, prvaka Estonije te upisali visoku pobjedu rezultatom 9:1, Omišani će u 1/16 finala igrati na svom terenu protiv Futsal kluba Charleroi, belgijskog prvaka. Igra se na jednu dobivenu utakmicu. U nastavku vam donosimo sve parove 1/16 finala.

Novinar i voditelj marketinga na portalu.

Online webinar za futsal-trenere Nogometne akademije HNS-a

Nogometna akademija HNS-a organizira seminar licenciranja i osvježavanja licenci za trenere s futsalskim diplomama putem …

OLMISSUM u TOP-16 | Izjave aktera, fotogalerija i video-sažetak

Pobjedom nad belgijskim prvakom Charleroi, hrvatski prvak Olmissum izborio je plasman među 16 najboljih momčadi …