Liga Prvaka | Poznato šest sudionika 1/16 finala!

Ovog tjedna se igraju utakmice 1/32 finala UEFA Futsal Lige Prvaka. Zbog situacije s pandemijom korona-virusa natjecanje je ove sezone u “novom ruhu” te se igra knock-out sustav na jednu utakmicu. Novi sustav smo vam predstavili i na našem portalu o čemu se možete podsjetiti OVDJE. Protekla tri dana odigrano je pet utakmica dok su jednu utakmicu gosti predali. U svim odigranim utakmicama bolji su bili domaćini, a u nastavku vam donosimo pregled dosad odigranih utakmica.

VYTIS (LIT) – HAMMARBY (ŠVE) 3:1 (3:1)

STRIJELCI: 0:1 Yasar (6′), 1:1 Reimaris (8′), 2:1 Reimaris (9′), 3:1 Sendzikas (17′)

U utorak su novu sezonu Lige Prvaka otvorili litvanski i švedski prvak. Svi golovi na ovom susretu su pali u prvom poluvremenu. Početno vodstvo gostiju su domaćini u svega par minuta preokrenuli, a do kraja poluvremena zabili i još jedan za dva gola prednosti. Junak susreta je bio Reimaris koji je u dvije minute zabio dva pogotka i poveo svoju momčad prema sljedećoj rundi natjecanja.

RECORD BIELSKO-BIALA (POLJ) – SWANSEA UNIVERSITY (ŠKO) 6:0 (3:0)

STRIJELCI: 1:0 Ribeiro (5′), 2:0 Poplawski (15′), 3:0 Budniak (20′), 4:0 Johnston (ag, 24′), 5:0 Viana (25′), 6:0 Viana (35′)

Poljski prvak je u ovom susretu pokazao potpunu dominaciju protiv škotskog. U svakom poluvremenu smo vidjeli po tri pogotka u mreži gostiju. Prvo ime susreta je bio strijelac posljednja dva pogotka, Brazilac Alex Viana.

ACCS (FRA) – CRVENA ZVEZDA (SRB) 7:3 (4:1)

STRIJELCI: 1:0 Lutin (12′), 1:1 Perić (13′), 2:1 Lutin (14′), 3:1 Mohammed (17′), 4:1 Coelho (20), 4:2 Stojčevski (21′), 5:2 Belhaj (27′), 5:3 Stojčevski (28′), 6:3 Lutin (28′), 7:3 Mohammed (32′)

Francuski prvak je u ovaj susret ušao kao apsolutni favorit protiv srpskog prvaka te su to i pokazali na terenu. Nakon uvjerljivog prvog poluvremena mogli su u drugom poluvremenu lagano privesti susret kraju. Pobjeda u nijednom trenutku nije bila upitna. Igrač utakmice je Lutin, strijelac hattricka i igrač domaće momčadi. Za domaćine je igrao i jedan od najboljih futsal igrača današnjice, Ricardinho.

PRISHTINA (KOS) – TIRANA (ALB) 3:0 (1:0)

STRIJELCI: 1:0 Dervishaj (11′), 2:0 Rukovci (25′), 3:0 Dervishaj (35′)

Kosovsko-albanski dvoboj prvaka je otišao na stranu domaćina. Dervishaj je s dva pogotka vodio svoju momčad do pobjede rezultatom 3:0.

OMONIA (CIP) – FIORENTINO (SMR) 6:0 (1:0)

STRIJELCI: 1:0 Manoli (20′), 2:0 Mantelli (21′), 3:0 Mantelli (21′), 4:0 Prea (32′), 5:0 Manoli (33′), 6:0 El Kebbe (35′)

Prvaci Cipra i San Marina su do posljednjih sekunda prvog poluvremena igrali jednu čvrstu utakmicu bez pogodaka, a onda su dvije ekspresne serije po tri pogotka prelomile utakmicu i domaćin je upisao uvjerljivu pobjedu. Prva imena susreta su bili Manoli i Mantelli koji su zabili po dva pogotka.

FUTSAL MINERVA (ŠVI) – PYF SALTIRES (ŠKO) – POBJEDA DOMAĆINA BEZ BORBE

Švicarski prvak je u sljedeću rundu natjecanja prošao bez borbe. Naime, gosti iz Škotske nisu htjeli ići u karantenu pri povratku iz Švicarske te je klub odlučio kako ne želi dovoditi svoje igrače u rizik.

Do kraja tjedna nas očekuje još 16 susreta, a nama sigurno najzanimljiviji nas očekuje susreta u Omišu gdje naš prvak igra protiv estonskog Viimsi SMS-a s početkom u 20 sati.

Novinar i voditelj marketinga na portalu.

Odgođen kvalifikacijski dvoboj između Danske i Ukrajine!

Dvoboj 1. kola kvalifikacija za Europsko prvenstvo između Ukrajine i Danske koji se trebao odigrati …

2.HMNL-istok | Slatina slavila protiv Autodijelova Tokić

U jučer odigranom susretu 14. kola 2.HMNL-istok Slatina je slavila protiv Autodijelova Tokić rezultatom 8:3, …