Liga Prvaka | Završena preliminarna runda!

Jučer su odigrana posljednja tri susreta preliminarne runde, 1/32 finala Lige Prvaka, a mi vam u nastavku donosimo kratki rezime odigranih utakmica.

UNITED GALATI (RUM) – DOLPHINS ASHDOD (IZR) 1:0 (1:0)

STRIJELCI: 1:0 Cires (12′)

U Rumunjskoj su zanimljiv susret odigrali domaćin, United Galati i izraelski Dolphins Ashdod. Susret je odlučio jedan pogodak, i to gol Ciresa u 12. minuti. Susret je bio zanimljiv i zbog toga što su suci koristili crvene zastavice. Naime, gosti su momčad cijela sastavljena od gluhih igrača.

DIFFERDANGE (LUKS) – LONDON HELVECIA (ENG) 6:0 (1:0)

STRIJELCI: 1:0 De Sa Lima Torres (13′), 2:0 De Sa Lima Torres (23′), 3:0 Djo (24′), 4:0 Teka (26′), 5:0 De Sa Lima Torres (35′), 6:0 Teka (39′)

Nakon što je prvo poluvrijeme završilo rezultatom 1:0 za domaćine, u drugom poluvremenu se susret potpuno prelama i domaći upisuju visoku pobjedu protiv engleskog predstavnika. Treba napomenuti i kako je ovaj susret bio pod upitnikom duže vrijeme zbog poznate situacije s engleskim savezom. Prvo ime susreta je strijelac hattricka, De Sa Lima Torres.

SHKUPI 1927 (MAK) – BLUE MAGIC DUBLIN (IRS) 3:0 (1:0)

STRIJELCI: 1:0 Seferi (7′), 2:0 Lemes Soares (ag, 30′), 3:0 Nezir (40′)

U susretu makedonskog i irskog predstavnika 1:0 je stajalo do posljednjih sekunda 30. minute kad se susret prelama. Grešku u obrani radi gostujući igrač i šalje loptu u vlastiti gol. Do kraja susreta smo vidjeli još jedan pogodak u trenucima kad su gosti igrali s golmanom-igračem.

Makedonci su se tako ovom pobjedom postali posljednja momčad koja se za iduću fazu izborila na terenu. Naime, susreti između Futsal Gentoftea i Leo Futsal Cluba te između Futsal Minerve i PYF Saltiresa su otkazani te će se o njima odlučiti za “zelenim stolom”.

Novinar i voditelj marketinga na portalu.

Online webinar za futsal-trenere Nogometne akademije HNS-a

Nogometna akademija HNS-a organizira seminar licenciranja i osvježavanja licenci za trenere s futsalskim diplomama putem …

OLMISSUM u TOP-16 | Izjave aktera, fotogalerija i video-sažetak

Pobjedom nad belgijskim prvakom Charleroi, hrvatski prvak Olmissum izborio je plasman među 16 najboljih momčadi …