LNFS | Odigrani susreti 3.kola

U Španjolskoj su odigrani susreti 3.kola, nakon kojeg imamo samo 3 momčadi s maksimalnim bodovnim učinkom. To su Inter Movistar, Barcelona i Palma Futsal. Marinovićeva ElPozo Murcia više nema maksimalan bodovni učinak nakon što je danas remizirala kod Jaén Paraíso Interiora.
Za prvu pobjedu Magna Grupea (2:1) najzaslužniji je dvostruki strijelac Eseverri, a pobjednički zgoditak postignut je u poslijednjoj minuti. Zaragoza je protiv Aspil Vidala imala prednost 4:2, da bi na koncu susret okončao podjelom bodova (4:4). Inter Movistar je slavio na gostovanju kod Santiago Futsala (2:4) zadrćžavši tako maksimalan bodovni učinak. Puni bodovni učinak ima i Palma Futsal koja je novu pobjedu ostvarila kod Elchea (3:6). U dvoboju dvije momčadi koje su do sada bile bez bodova, Jumilla je slavila protiv Antequere rezultatom 5:4! Sjajnu utakmicu odigrali su Santa Coloma i Barcelona. U susretu u kojem je Barcelona imala prednost 2:4 i 3:5, domaći preokretom dolaze do prednosti 6:5. No ipak, Barcelona je s nova 2 zgoditka vratila prednost na svoju stranu i sačuvala je do kraja susreta, zadržavši tako maksimalan bodovni učinak. Prvi gubitak bodova ubilježila je ElPozo Murcia našeg Daria Marinovića. ElPozo Murcia je odigrala 2:2 kod Jaén Paraíso Interiora, a u završnici susreta pokušali su i s golmanom-igračem doći do pobjede, ali bez uspjeha. No vrijedi istaknuti kako gostima 3 minute prije kraja nije dosuđen evidentan penal. Poslijednje završen susret je onaj između Peñíscole i Levantea koji je okončan podjelom bodova. Konačnih 2:2 postavljeno je još u prvih 20 minuta, što je već drugi remi za obe momčadi u dosadašnja 3 kola.

REZULTATI 3.KOLA:
Magna Gurpea – Burela Pescados Rubén  2:1 (1:1)
DLink Zaragoza – Aspil Vidal Ribera Navarra  4:4 (2:2)
Santiago Futsal – Inter Movistar FS  2:4 (1:2)
Jumilla B. Carchelo – CD UMA Antequera  5:4 (2:2)
Elche CF V. Alberola – Palma Futsal  3:6 (2:3)
Catgas E. Santa Coloma – FC Barcelona Lassa  6:7 (2:2)
Jaén Paraíso Interior – ElPozo Murcia  2:2 (2:1)
Peñíscola RehabMedic – Levante UD DM  2:2(2:2)

2.HMNL-zapad | “Taurusi” slavili na gostovanju kod Uspinjače Gimke!

U derbiju 2. kola 2.HMNL-zapad jučer je Futsal Gorica slavila na gostovanju kod Uspinjače Gimke …

Futsal Pula u fenomenalnoj utakmici nastavila pobjednički niz!

U 3. kolu 1.HMNL Futsal Pula je ugostila Square. Bila je to odlična utakmica u …