LNFS | Pregled 4.kola

Proteklog vikenda odigrani su susreti 4.kola LNFS-a! U nastavku Vam donosimo pregled odigranih susreta uz kratak komentar.

Inter Movistar – Magna Navarra  3:1 (2:0)

Inter Movistar je uoči europskih utakmica “odradio” svoji dio posla. Kod kuće je ostvarena nova ligaška pobjeda protiv Magna Navarre rezultatom 3:1! Sjajni Ricardinho je donio 2:o domaćinu na odmoru, da bi u 27.minuti Ortiz povećao vodstvo domačina na 3:0! U završnici susreta Eseverri je postigao utješni gol za goste koji su napadajući s golmanom-igračem uspjeli tek ublažiti poraz.

Barcelona – Palma Futsal  6:3 (3:0)

Barcelona se vratila na pobjednički kolosjek protiv Palme Futsal. Wilde iz slobodnog udarca, majstorija Baterie, te Sergio Lozano donose 3:0 na poluvremenu, a Rafa Usín u 28.minuti postavlja 4:0! Rezultat je privremeno smanjio Chico, da bi Ferrao i Gabriel donijeli velikih 6:1 za Barcelonu. Gosti su na koncu ublažili poraz autogolom  Saada i golom Paradynskog u poslijednjoj minuti.

Santiago Futsal – Marfil Santa Coloma  5:2 (2:1)

Santiago je u 4.kolu došao do prvih ovosezonskih bodova, a za nas je ovaj susret još zanimljiviji kada znamo da je naš Kristijan Postružin postigao premijerni zgoditak u LNFS-u! Lucas Bolo je autogolom u 3.minuti doveo goste u vodstvo, no do odmora domaćin golovima Hugo Sáncheza i Pablo Tallóna dolazi do 2:1! U 25.minuti Rubén donosi gostima izjednačenje, no Pablo Tallón i Postružin vrlo su brzo vratili prednost na stranu domaćina. Konačni omjer postavio je Lucas Bolo u poslijednjoj minuti golom u prazan gol gostiju koji su s golmanom-igračem pokušali doći barem do boda.

Uruguay Tenerife – Levante UD DM  5:1 (2:0)

Uruguay Tenerife je upisao uvjerljivu pobjedu nad Levanteom rezultatom 5:1! Na odmoru je domaćin imao prednost 2:0 golovima Corva, no isti je igrač krajem nastavka pružio veliku priliku gostima zaradivši izravan crveni karton. Početkom nastavka gosti su iskoristili brojčanu prednost, te José Revert vraća utakmicu u neizvijesnost. U nastavku su domaći dugo lomili otpor gostiju, propustivši pri tom niz sjajnih prilika. Susret je prelomljen u završnih 7 minuta kada domaćin golovima Ayose i Lolo Suaza (2) dolazi do konačnih 5:1!

Aspi Vidal Ribera Navarra – ElPozo Murcia  1:5 (1:2)

Ulogu favorita ElPozo Murcia je potvrdila i kod Ribere Navarre slavivši s uvjerljivih 1:5! Jesús je u 6.minuti iz sjajne kontre doveo domaćina u vodstvo, no sve nakon toga bilo je na strani gostiju. Gréllo i Raúl Campos do odmora su preokrenuli rezultat (1:2), da bi u nastavku gosti potvrdili pobjedu. Gabriel Lima i Miguelína povisili su na 1:4, akonačnih 1:5 postavlja Gabriel Lima u situaciji kada je ELPozo Murcia igrala s igračem više nakon isključenja Davida Garcíe. ElPozo Murcia je tako još uvijek bez poraza, no s jednim remijemimaju 2 boda zaostatka za vodećim Inter Movistarom.

Montesinos Jumilla – DLink Zaragoza  4:5 (1:1)

Montesinos Jumilla i nakon 4 odigrana kola ostaje na začelju bez bodova. U super-efikasnom susretu Zaragoza je osvojila puni plijen slavivši rezultatom 4:5! Alamiro je u 7.minuti doveo domaćina u vodstvo, da bi Catela u poslijednjoj minuti 1.poluvremena zabio za 1:1! U nastavku je Catela nastavio tamo gdje je stao uočiodmora; s nova 2 gola donosi gostima 1:3! No ipak, domaćin se igrom s golmanom-igračem vraća u igru. Golom Pichija i autogolom Retamara domaćin se vraća na 3:3, no gosti su smogli snage za prelomiti susret u svoju korist. Sjajnim golom Nano Modrego donosi novu prednost gostima, da bi na igru domaćih s golmanom-igračem vratar Abelpogodio u prazan gol za 3:5! Domaćin je do kraja uspio tek ublažiti poraz golom Iquea u poslijednjoj minuti.

Jaén Paraíso Interior – Azkar Lugo F.S.  5:1 (0:1)

Uz Montesinos Jumillu na dnu je bez bodova još uvijek i Azkar Lugo koji je u 4.kolu poražen kod Jaén Paraíso Interiora. Gosti su vrlo dobro otvorili susret te u 9.minuti golom Iago Rodrígueza dolaze do 0:1! Čvrsta obrana gostiju na čelu s raspoloženim vratarom izdržala je do poluvremena, no u nastavku je domaćin preokrenuo susret i na koncu upisao uvjerljivu pobjedu. Sredinom nastavka Emilio Buendía, Carlinhos  i Campoy u 3 minute triput zabijaju za 3:1! U završnici su još Chino i José López zabili iz kontri u situacijama kada su gosti s golmanom-igračem pokušali doći do izjednačenja, za na koncu uvjerljivih 5:1! Jaén Paraíso Interior je ovom pobjedom ostao u gornjem dijelu ljestvice, prvi ispod “velike trojke”.

Burela Pascados Rubén – Peñíscola Bodegas Dunviro  4:3 (2:0)

U susretu 4.kola Burela Pescados Rubén je došla do prvih ovosezonskih bodova. Dogo smo čekali na prvi gol, a onda je Iago Míguez u poslijednje 2 minute iz 2 sjajno odigrane kontre donio domaćinu 2:0! U nastavku je Fran Conde smanjio na 2:1, no golovima Matamorosa i Antoñita domaćin odlazi na velikih 4:1 u 32.minuti. Igrom s golmanom-igračem Juanqui i Javi Alonso u završnici su ublažili poraz, no bodovi su ostali na domaćem terenu.

Tvrtko Pajalić: “Fokusirani smo na ispravljanje grešaka.”

Momčad Uspinjača-Gimka nije uspjela ni u 3.kolu 1.HMNL ostaviti bodove u Zagrebu. Nakon poraza od …

Ante Sokol: ”Mi smo Novo Vrijeme i imamo najviše ciljeve!”

Za današnju utakmicu tj. derbi Olmissuma i Novog Vremena za najavu smo zamolili domaćeg dečka …