Mantova slavila u “hrvatskom derbiju”, Lucas strijelac u pobjedi Cartagene!

Jučer je u talijanskoj Serie A odigran “hrvatski derbi” između Mantove i Meta Catanie. U redovima Mantove nastupa niz hrvatskih igrača (L.Suton, Daničić, Gašpar, Kuraja), a na klupi je hrvatski stručnjak Frane Despotović. S druge strane u redovima Meta Catanie nastupaju naša dva reprezentativca Josip Suton i Kristian Čekol. Luka Suton i Ante Daničić su sredinom 1.poluvremena zabili za 2:0 i trasirali put Mantove prema pobjedi. U drugom poluvremenu vidjeli smo po jedan zgoditak sa svake strane za konačnih 3:1! Mantova je tako nakon sjajnog otvaranja sezone i pobjede u Pesaru ostvarila i drugu pobjedu, dok je Meta Catania nakon dva odigrana kola još uvijek bez osvojenog boda.

U španjolskoj LNFS novu pobjedu ostvarila je Jimbee Cartagena za koju nastupa naš Dario Marinović. Cartagena je na svom parketu slavila rezultatom 6:3 protiv Peñíscole, a u listu strijelaca upisao se nekadašnji igrač Novog Vremena Apfel, Lucas. Cartagena je odigrala sjajno 1.poluvrijeme koje je okončano rezultatom 5:1, a Lucas je u 9.minuti zabio prekrasan zgoditak za 2:0! Bio je to njegov premijerni zgoditak u najjačoj svjetskoj ligi. Cartagena je tako nanijela prvi ovosezonski poraz Peñíscoli, s kojom se izjednačila na diobi 2.mjesta prvenstvene ljestvice. Nakon 4 odigrana kola maksimalan bodovni učinak ima samo Levante, a vrijedi spomenuti da europski prvak Barcelona u 3 odigrana susreta ima samo 1 osvojen bod.

Crnica ispustila pobjedu protiv Futsal Dinama!

U susretu 4.kola 1.HMNL Crnica i Futsal Dinamo su podijelili bodove odigravši 3:3! Šibenčani su …

Square na krilima Džankovića do trijumfa u Vrgorcu!

U susretu 4.kola 1.HMNL Square je slavio na gostovanju kod Vrgorca rezultatom 1:3! Nakon trijumfa …