Kao uvod u sutrašnje prijenose uživo, donosimo vam video sažetke sa 15. kola ruske Super lige.

Kolo je odigrano od 24. do 26.3., a rezultati su slijedeći:

Norilsky Nickel – Sibiryak Novosibirsk 1:3 (0:1)
Politech St. Petersburg – Sinara Ekaterinburg 2:5 (1:2)
Dina Moscow – KPRF Moscow 4:2 (1:0)
Mytischi – Nova Generacija 5:3 (1:0)
CSKA Moscow – Dinamo Moscow 6:6 (4:3)

CSKA i Dynamo podijelili bodove u ljepotici kola. Gazprom nastavio pad

Strijelci: Fedorov 8′ (1:0), Cardinal 10′ (2:0), Fukin 12′ (2:1), Couch 20′ (3:1), Cardinal 21′ (4:1), Shayakhmetov 24′ (4:2), Vinicius 25′ (4:3), Vinicius 26′ (4:4), Vinicius 36′ (4:5), Fernandinho 45′ (4:6), Rahimov 48′ (a/g) (5:6), Majewski 49′ (6:6)

U ljepotici kola, derbiju moskovskih momčadi CSKA i Dynamo, imali smo prilike vidjeti čak 12 golova. Rezultat na poluvremenu govori da je Dinamo morao preokretati rezultat no tijek utakmice je obilovao preokretima pa je tako CSKA u zadnjoj minuti stigao dva pogotka zaostatka i izvukao remi! Što još reći nego da su sretni oni koji su prijetili prijenos uživo koji je bio dostupan i putem naših stranica OVDJE. Od ostalih susreta izdvojili bi nastavak crnog niza Gazproma koji je je uslijedio nakon šest uzastopnih pobjeda i sada broji dva poraza u nizu, od čega je ovaj posljednji najbolniji jer je došao od direktnog suparnika za poziciju Tyumena.

Prvenstvo se kompliciralo remijem Dinama i sada mu Sibiryak puše za vratom sa bodom zaostatka. Moguće je pak da se Dinamo opet bodovno odmakne jer ovo kolo Sibiryak ima težak zadatak kada mu u goste dolazi Gazprom željan prekida crne serije, dok Dinamo kod kuće dočekuje “zlatnu koku” Politech. Uostalom, pratite susrete 16. kola uživo putem našeg portala OVDJE.

Donosimo vam sažetke sa utakmica 15. kola.

Slijedeće kolo na rasporedu je 1. i 2. ožujka.

U prijenosu uživo i ovoga puta očekujte četiri utakmice, od kojih jednu poslasticu:

2.3.2012. Sibiryak – Gazprom Ugra, Sinara – Norilsky Nickel, Nova Generacija – CSKA, Dina – Mytischi