SLOVENIJA | Dobovec “trokorakom” do finala!

Jučer je treću utakmicu polufinalne serije odigrao Dobovec naših reprezentativaca Vedrana Matoševića, Luke Perića i Tihomira Novaka te trenera Kujtima Morine. Upisali su uvjerljivu pobjedu rezultatom 7:0 protiv Bronx Škofije te se s 3:0 u pobjedama plasirali u finale. Tamo će čekati boljeg iz dvoboja Litije i Zavasa koji danas igraju svoju treću utakmicu, a trenutni rezultat je 1:1 u pobjedama. U nastavku vam donosimo kratki izvještaj sa jučerašnje utakmice.

FK DOBOVEC – FC BRONX ŠKOFIJE 7:0 (6:0)

STRIJELCI: 1:0 Čeh (3′), 2:0 Čeh (4′), 3:0 Perić (7′), 4:0 Perić (9′), 5:0 Cesarec (11′), 6:0 Turk (11′), 7:0 Čeh (29′)

Vidjeli smo uvjerljivu izvedbu Dobovca koji je poveo već u trećoj minuti preko Čeha kojem je asistirao naš reprezentativac Matošević. Isti igrač je samo minutu kasnije udvostručio prednost svoje momčadi, a ovaj put je asistent naš drugi reprezentativac Perić koji u 7. i 9. minuti susreta nakon asistencije upisuje dva pogotka i dovodi svoju momčad na +4. Za četvrti pogodak na susretu je novu asistenciju upisao Matošević. Dominaciju je Dobovec pokazao i dvije minute kasnije kad unutar 60 sekundi postižu dva pogotka. Pogađali su Cesarec na asistenciju Matoševića i Turk. U nastavku su domaćini mogli puno mirnije igrati tako da do poluvremena nije bilo više pogodaka te se na odmor otišlo rezultatom 6:0. U drugom poluvremenu smo pak vidjeli samo jedan pogodak i to najboljeg igrača susreta, Čeha, kojem je asistirao Perić i koji je tako kompletirao hattrick.

Marin Kraljević je novinar i voditelj marketinga na CROfutsal portalu. 30-godišnji magistar komunikacijske i informacijske tehnologije radi na portalu od lipnja 2020. godine.