Slovenija i BiH odigrali dva prijateljska ogleda!

Reprezentacije Slovenije i Bosne i Hercegovine odigrale su dva prijateljska susreta u Sloveniji, a svaka je reprezentacija ostvarila po jednu pobjedu!
U prvom susretu odigranom u nedjelju u Krškom, Slovenija je slavila rezultatom 2:1! Bosna i Hercegovina je povela već u 3.minuti golom Šunjića, no u nastavku je Slovenija u 3 minute došla do preokreta. Vrhovec je u 31.minuti zabio za 1:1, a pobjedu Sloveniji donosi Mordej 3 minute kasnije.
Dan kasnije iste su se reprezentacije susrele u Podčetrteku. Ovoga puta gosti su slavili i to golom Jusića u poslijednjoj minuti! Jusić je zabio 20 sekundi prije kraja u situaciji kada je Bosna i Hercegovina imala igrača više, nakon što je u 38.minuti isključen Drobne. Slovenija je poslijednjih 20 sekundi pokušala s golmanom-igračem doći do izjednačenja, no bez uspjeha. Ostalo je 0:1!

Krško, 25.01.2015.
SLOVENIJA – BOSNA I HERCEGOVINA  2:1 (0:1)

STRIJELCI: 0:1 Šunjić (3′), 1:1 Vrhovec (31′), 2:1 Mordej (34′)

———————————————————————————————————–

Podčetrtek, 26.01.2015.
SLOVENIJA – BOSNA I HERCEGOVINA  0:1 (0:0)

STRIJELCI: 0:1 Jusić (40′)

2.HMNL-jug | MNK Knin objavio snimku klupske himne

U vrijeme kada je silom prilika natjecanje 2.HMNL-jug obustavljeno, zanimljiva vijest dolazi nam iz Knina. …

1. HMNL | AFCU se pobjedom maknuo sa zadnjeg mjesta!

U dvoboju 7. kola 1. HMNL koji ste mogli pogledati i na TV ekranima vidjeli …