SLOVENIJA | Litija izborila “majstoricu”!

Litija je večeras u gostima bila bolja od Siliko Vrhnike te je u polufinalnoj seriji izjednačila na 2:2 te će na svom terenu u petak pokušati izboriti finale s Dobovcem. Sjajnu večer je imao gostujući igrač Arnon koji je upisao hattrick, a naš Josip Jurić se upisao u asistente. U nastavku vam donosimo kratak izvještaj s utakmice.

SILIKO VRHNIKA – FC LITIJA 1:4 (0:1)

STRIJELCI: 0:1 Debeljak (6′), 0:2 Arnon (33′), 0:3 Arnon (37′), 1:3 Jandrić (38′), 1:4 Arnon (40′)

Litija je otvorila bolje susret te povela u šestoj minuti. Vodeći pogodak je postigao Debeljak na asistenciju našeg Josipa Jurića. Do kraja poluvremena nije bilo pogodaka te se na odmor otišlo s rezultatom 0:1. Siliko je imao niz prilika za izjednačiti, ali ih nije iskoristiti. Ono što domaćin nije iskoristio, gost je naplatio te u 33. minuti udvostručuju prednost preko Arnona. Isti igrač je četiri minute kasnije sjajno prošao po desnoj strani i odveo svoju momčad na +3. Pokušali su domaćini u zadnjim minutama i s golmanom-igračem te su uspjeli doći do “počasnog” pogotka dvije minute prije kraja kada pogađa Jandrić. Ipak, sjajnu večer Arnon završava s trećim svojim pogotkom u posljednjoj minuti te potvrđuje pobjedu svoje momčadi i stavlja “točku na i” u ovom susretu. Odlučujući susret je na rasporedu u petak u Litiji, a finalna serija počinje 25. svibnja.

Marin Kraljević je novinar i voditelj marketinga na CROfutsal portalu. 31-godišnji magistar komunikacijske i informacijske tehnologije radi na portalu od lipnja 2020. godine.

1.HMNL | Raspored i delegiranje službenih osoba prve dvije utakmice finala

Futsal Pula i Novo Vrijeme igrat će u finalu doigravanja za prvaka Hrvatske! Sinoćnjim trijumfom …

Liga Prvaka | Hrvatska će imati dva predstavnika!

Hrvatska će sljedeće sezone imati dva predstavnika, a predstavljat će nas finalisti doigravanja za prvaka …