SLOVENIJA | Litija izjednačila na 1:1, danas treća utakmica finala!

U drugoj utakmici “hrvatskog” finala 1. Slovenske futsal lige (1. SFL) Litija je u petak nakon kaznenih udaraca svladala Dobovec te im tako nanijela prvi ovosezonski poraz. Nakon 40 minuta rezultat je bio 2:2, a konačan rezultat je bio 9:8. Jurić je Litiji u posljednjoj minuti regularnog dijela susreta donio kaznene udarce, Novak je zabio za 6:6 u seriji kaznenih udaraca, a Matošević je promašio odlučujući kazneni udarac u sedmoj seriji. U nastavku vam donosimo kratak izvještaj s utakmice. Treća utakmica se igra danas s početkom u 20 sati.

FC LITIJA – FK DOBOVEC 9:8 nakon šesteraca 2:2 (1:1)

STRIJELCI: 1:0 Lennon (16′), 1:1 Čeh (19′), 1:2 Čujec (23′), 2:2 Jurić (40′), 3:2 Vrhovec, 3:3 Čeh, 4:3 Lennon, 4:4 Turk, 5:4 Arnon, 5:5 Čujec, 6:5 Šturm, 6:6 Novak, 7:6 Debeljak, 7:7 Duščak, 8:7 Bjelčević, 8:8 Mordej, 9:8 Osredkar

Vrhunsku utakmicu su u drugoj utakmici finalne serije odigrale dvije najbolje slovenske momčadi. Litija je povela u 16. minuti preko Lennona, a samo tri minute kasnije branitelji naslova izjednačavaju na 1:1 preko Čeha te se s tim rezultatom otišlo na odmor. Gosti na početku drugog poluvremena rade preokret te Čujec postiže pogodak za 1:2. Domaćini su u posljednjih pet minuta susreta bacili sve karte u napad i uveli golmana-igrača te Jurić u posljednjoj minuti postiže pogodak za 2:2 i za šesterce. Vidjeli smo sedam serija šesteraca gdje su svi izvođači osim posljednjeg bili precizni. Matošević nije realizirao šesterac te su domaći igrači upisali pobjedu i izjednačili rezultat na 1:1. Obje momčadi su tijekom izvođenja šesteraca koristili oba svoja golmana.

Marin Kraljević je novinar i voditelj marketinga na CROfutsal portalu. 31-godišnji magistar komunikacijske i informacijske tehnologije radi na portalu od lipnja 2020. godine.

Danijel Dekanić ponovno u dresu Futsal Dinama!

Nakon Zvonimira Šućura i Kristijana Postružina, Futsal Dinamo je danas na svojim službenim stranicama predstavio …

David Barbarić novo je pojačanje MNK Novo Vrijeme!

Novo Vrijeme je danas predstavilo novo pojačanje za predstojeću sezonu. Riječ je o Davidu Barbariću, …