Srbija u dvostrukom ogledu bolja od BiH!

Srbija i BiH odigrali su dva prijateljska susreta u beogradskoj dvorani “Šumice”, a Srbija je u oba susreta ostvarila pobjedu.
Jučer je odigran prvi susret kojem je nazočilo tek oko 300 gledatelja. Srbija je ostvarila pobjedu 2:1, a svi golovi postignuti su sredinom 2.poluvremena u razmaku od samo 3 minute! Strijelci su bili Mulahmetović (autogol) i Ramić za Srbiju, te Radmilović za BiH. Spomenimo i kako je u poslijednjoj minuti Kocić propustio realizirati penal; njegov udarac obranio je gostujući vratar Galić.
Danas je odigran drugi dvoboj u kojem je Srbija slavila rezultatom 4:2! Domaćin je poveo u 3.minuti golom Simića, no gosti su već u 6.minuti propustili izjednačiti nakon što je isključen Ramić. U ranoj fazi nastavka Simić i Kocić donose Srbiji velikih 3:0, no nadu gostima vraća Mulahmetović zabivši u 35. i 38.minuti za 3:2! Pobjedu Srbije potvrdio je Stojković u 39.minuti.
Za reprezentaciju BiH ovo je bila “generalna proba” za susrete dodatnih kvalifikacija protiv Kazahstana. Prvi susret na rasporedu je 15.rujna u Zenici, a uzvrat je tjedan dana kasnije u Almatyju! Srbija je pak nastavila s uspješnim pripremnim nastupima za EURO kojem je domaćin u veljači slijedeće godine. Već krajem rujna pred reprezentacijom Srbije je novo okupljanje u sklopu koje će gostovati u Sloveniji.

FIFA WC 2021. | Kazahstan, Argentina i Brazil u četvrtfinalu!

Nakon što su u srijedu Rusija i Maroko izborili plasman u četvrtfinale Svjetskog prvenstva koje …

Vrgorac i Novo Vrijeme Apfel u finalu Superkupa!

Vrgorac i Novo Vrijeme Apfel igrat će u finalu neslužbenog superkupa Hrvatske, koji se ove …