Stuttgarter s Babićem i Kneževićem do naslov prvaka Njemačke!

Stuttgarter je prvak Njemačke! U jučer odigranom uzbudljivom finalu Stuttgarter je slavio protiv momčadi HOT 05 Futsal rezultatom 2:1 osvojivši tako naslov prvaka po prvi put. Značajnu rolu u momčadi Stuttgartera igraju hrvatski igrači Danjel Knežević i Saša Babić, a uz hrvatski dvojac u momčadi Stuttgartera igraju i poznata imena iz regije kao Adrijan Micevski, nekadašnji igrač dubrovačkog Squarea, BiH-reprezentativac Srđan Ivanković, kao i nekadašnji vratar srpske reprezentacije Miodrag Aksentijević.

Bringt Stuttgart im Finale in Führung: Danjel Knezovic © 2022 Getty ImagesFOTO: https://www.dfb.de/

U jučer odigranom finalu mreže su mirovale sve do 34. minute kada upravo Knežević zabija za vodstvo svoje momčadi. Nakon toga protivnik prelazi na igru s golmanom-igračem, što kažnjava Ivanković u 37. minuti zabivši sa svoje polovice u nebranjen gol za 2:0, a nedugo zatim Wittig vraća nadu gostima zabivši za, pokazat će se kasnije konačnih, 2:1.

Langes Warten auf Zählbares: der erste Treffer fällt erst in der 34. Minute © imagoFOTO: https://www.dfb.de/

Čestitamo momčadi Stuttgartera na osvojenom naslovu prvaka, a kratak sažetak susreta možete pogledati klikom na priloženi link: