UEFA Futsal Cup | Inter Movistar poslijednji sudionik Final Foura!

Jučer je okončano natjecanje u Elitnoj rundi UEFA Futsal Cupa! Nakon što su već ranije plasman na završni turnir osigurali Pescara, Ugra Yugorsk i Benfica, jučer im se pridružio i španjolski Inter Movistar! Španjolci su u grupi A ostvarili i treću pobjedu, savladavši bjelorusku Lidselmash Lidu rezultatom 4:2!
Bjelorusi su se pokazali kao odlična momčad dugo državši početnih 0:0, a onda u 26.minuti i dolaze u vodstvo golom Goncharova za 0:1! Vrlo brzo su uzvratili Španjolci preko Cardinala koji u 28.minuti iz penala zabija za 1:1! U 31.minuti Inter Movistar dolazi do vodstva golom Ortiza, a u 34.minuti Ricardinho zabija za velikih 3:1! Jesús Herrero u 37.minuti dovodi Španjolce na prag pobjede, a Bjelorusi su do kraja uspjeli tek ublažiti poraz novim zgoditkom Goncharova za konačnih 4:2! Španjolci su tako izborili nastup na Final Four završnom turniru, a spomenimo i kako je glavni sudac ovog iznimno bitnog susreta bio naš Danijel Janošević koji se tako oprostio od suđenja na UEFA-sceni!
U drugom susretu ove grupe koji nije bio od velike važnosti, slovenski KMN Dobovec je rezultatom 2:1 pobijedio francuski Kremlin Bicêtre United ostvarivši tako utješnu pobjedu za oproštaj od europskog natjecanja.

REZULTATI:
Inter Movistar FS – Lidselmash Lida  4:2 (0:0)
KMN Dobovec – Kremlin Bicêtre United  2:1 (1:0)

Final Four UEFA Futsal Cupa na rasporedu je krajem travnja, a domaćin turnira bit će određen naknadno. S obzirom da se lanjska završnica održala u Portugalu, teško je za očekivati da Benfica dobije domaćinstvo završnog turnira. Domaćina stoga valja tražiti između Inter Movistara, Pescare i Ugra Yugorska.

2.HMNL-zapad | Zagreb 92 u Sisku do nove pobjede

Jučer je odigran posljednji susret 2. kola 2.HMNL-zapad u kojem je Zagreb 92 ostvario drugu …

2.HMNL-istok | Osijek, Aurelia i Brod 035 ostvarili nove pobjede

Jučer su odigrana tri susreta 2. kola 2.HMNL-istok, a nove pobjede upisali su Osijek, Aurelia …