UEFA Futsal Cup | Nacional poražen od Ekonomca, danas s Nizozemcima.

Nacional nije uspio slaviti u prvoj utakmici Pete skupine Preliminarne skupine Uefa Futsal Kupa. Od našeg prvaka bio je bolji Ekonomac i slavio rezultatom 4:1. Domaćini iz Kragujevca poveli su preko Kocića, da bi Korab Morina poravnao rezultat u 12. minuti na rezultat s kojim su obje ekipe otišle na predah. U nastavku Fetič dovodi Ekonomac u prednost, Surudžić podebljava, a Kocić svojim drugim pogotkom postavlja konačnih 4:1. Više od poraza zabrinjava činjenica da je crveni karton zaradio Korab Morina, najbolji igrač Nacionala i nema pravo nastupa u večerašnjem susretu s prvakom Nizozemske. Eindhoven je jučer sa 3:0 svladao Norvežane pa će ova utakmica vjerovatno odlučivati o klubu koji će uz Ekonomac proći u Elitni dio natjecanja. Nizozemci su dugo lomili Norveškog prvaka, da bi Belgijac, Bali, s dva pogotka, u 26. i 30. minuti prelomio utakmicu. On će biti i najveća opasnost po Luketina, jer je uvjerljivo najbolji igrač Eindhovena sa 31. pogotkom u 19. europskih nastupa.

Ekonomac se od 18:00h sastaje s Norveškim Vegakamerateneom.

O nama Filip Andabaka

FIFA WC 2021. | Pobjede Češke, Maroka, Brazila i Portugala

Drugog dana natjecanja na Svjetskom prvenstvu u Litvi odigrana su četiri susreta, a sigurne pobjede …

FIFA WC 2021 | Pobjede Rusije, Kazahstana, Gvatemale i Venezuele

Danas je otvoreno Svjetsko prvenstvo u Litvi uz uglavnom očekivane rezultate. Rusija je na otvaranju …