UEFA Futsal Cup | Nove pobjede Inter Movistara i Sportinga!

U “Grupi A” Elitne runde UEFA Futsal Cupa ni u 2.kolu nije bilo iznenađenja, te će lisabonski Sporting i Inter Movistar u međusobnom ogledu odlučivati o ukupnom pobjedniku. U susretima 2.kola Sporting i Inter Movistar upisali su uvjerljive pobjede, a zbog bolje gol-ralike u odlučujućem će dvoboju Španjolcima biti dostatan i remi.

U prvom susretu Inter Movistar je slavio protiv belgijskog Charleroia rezultatom 4:0, uz po 2 zgoditka u svakom poluvremenu. Borja je u 11.minuti doveo Španjolce u vodstvo, a 2 minute kasnije Rivillos zabija za 2:0! Rezultat se dugo nije mijenjao, sve do završnice susreta kada je Inter Movistar s nova 2 zgoditka potvrdio pobjedu. Pola u 37.minuti i Rivillos minutu kasnije zabijaju za konačnih 4:0!
U drugom susretu Sporting je deklasirao bugarsku Grand Pro Varnu rezultatom 8:2, uz nevjerovatnih 69 udaraca prema golu gostiju. Alex je u 4.minuti zabio za rano vodstvo domaćina, a do odmora Fabio Lima i još jednom Alex zabijaju za 3:0! U nastavku su se Portugalci razigrali, naročito Fabio Lima i Paulinho koji su kompletirali hattrick. Za goste su poraz ublažili Kosev i Dimov. Na koncu uvjerljivih 8:2, velika pobjeda za injekciju samopouzdanja uoči susreta odluke s Inter Movistarom.
Slijedi dan odmora, a u nedjelju će u međusobnom ogledu Sporting i Inter Movistar odlučiti o pobjedniku grupe, odnosno sudioniku završnog turnira za naslov europskog prvaka.