UEFA Futsal Cup | Pobjede Inter Movistara i Sportinga na otvaranju “Grupe A”!

Na otvaranju “Grupe A” Elitne runde UEFA Futsal Cupa očekivane pobjede ostvarili su Inter Movistar FS i Sporting Clube de Portugal. U ovoj grupi jedan od sudaca je i naš Danijel Janošević, a pregled odigranih susreta Vam donosimo u nastavku.

Favorit grupe španjolski Inter Movistar FS je u natjecanje ušao uvjerljivom pobjedom nad bugarskim prvakom Grand Pro Varnom. U pobjedi 6:0 imali smo 6 različitih strijelaca. Ortiz i Borja u 9. i 10.minuti donose Interu prednost 2:0 koja je ostala sve do početka nastavka, kada Orzáez nakon pola minute igre zabija za 3:0! U 27. i 28.minuti Inter u razmaku od samo pola minute postiže nova 2 zgoditka i definitivno lomi susret u svoju korist. Za velikih 5:0 strijelci su Mel i Mario Rivillos. Konačnih 6:0 postavlja Jesús Jiménez u 35.minuti susreta.
U drugom susretu domaći Sporting je slavio protiv belgijskog Charleroia rezultatom 5:3, bez velike rezultatske neizvijesnosti, no daleko od toga da Belgijci nisu imali svoje prilike. Domaći sjajno ulaze u susret nevjerovatnim golom Pedro Caryja nakon samo 4 sekunde igre! Sporting nije na tome stao. Alex je u 4.minuti povisio vodstvo, a Fabio Lima u 7.minuti zabija za velikih 3:0! Trussart u 14.minuti vraća Charleroi u igru golom za 3:1, a pravo uzbuđenje i prilika za potpuni povratak gostiju uslijedilo je u 16.minuti! Nakon jedne obrane vratar gostiju Durot uputio je loptu prema golu Sportinga, a vratar Ricardo intervencijom izvan kaznenog prostora zaslužuje isključenje. No veliku priliku koja im se ukazala gosti ne koriste propustivši zabiti s igračem više. Naprotiv, Pedro Cary je s igračem manje zabio na drugoj strani za velikih 4:1 na odmoru! U nastavku Fábio Aguiar zabija u 27.minuti za 5:1, a do kraja su Belgijci tek ublažili poraz. Leo u 34.minuti i Liliu u poslijednjoj minuti susreta postavili su konačnih 5:3!
Inter Movistar i Sporting su tako ostvarili očekivane pobjede, te sve upućuje na njihov međusobni ogled poslijednjeg dana natjecanja u grupi koji bi trebao odlučiti ukupnog pobjednika i sudionika Final Foura.

REZULTATI 1.KOLA:

Inter Movistar FS – FC Grand Pro Varna  6:0 (2:0)
Sporting Clube de Portugal – Futsal Team Charleroi  5:3 (4:1)

Danas započinje završni turnir EURO-a za žene!

U portugalskom Gondomaru danas započinje završni turnir Europskog prvenstva za žene! Uz reprezentaciju domaćina, za …

Juraj Grizelj nakon 4 godine odlazi iz Olmissuma!

Juraj Grizelj više nije izvršni direktor Olmissuma! Vijest je to koja je u kasnim sinoćnjim …