Aktualno

UEFA Futsal Cup | Počela glavna grupa

Utakmicom Sporting Paris – Zelezarec  počela je glavna grupa ovogodišnjeg UEFA Futsal Cup natjecanja. Naš prvak Alumnus svoj nastup u skupini 3 u Moskvi otvara 02.10.2014, a protivnik je belgijski Charleroi. U nastavku Vam donosimo kompletni raspored po skupinama.

 

GRUPA 1 (Češka)

30.09.2014.
17:30  Sporting Club de Paris – KMF Zelezarec Skopje
20:00  FK EP Chrudim – FC Stalitsa Minsk

01.10.2014.
17:30  FC Stalitsa Minsk – Sporting Club de Paris
20:00  FK EP Chrudim – KMF Zelezarec Skopje

03.10.2014.
17:30  KMF Zelezarec Skopje – FC Stalista Minsk
20:00 FK EP Chrudim – Sporting Club de Paris

 

GRUPA 2 (Latvija)

02.10.2014.
16:30  Iberia Star Tbilisi – Rekord Bielsko-Biała
19:00  FK Nikars Riga – FC Grand Pro Varna

03.10.2014.
16:30  FC Grand Pro Varna – Iberia Star Tbilisi
19:00  FK Nikars Riga – Rekord Bielsko-Biała

05.10.2014.
16:30  Rekord Bielsko-Biała – FC Grand Pro Varna
19:00  FK Nikars Riga – Iberia Star Tbilisi

 

GRUPA 3  (Rusija)

02.10.2014.
15:00  Futsal Team Charleroi – Alumnus
17:30  ISK Dina Moskva – FC Deva

03.10.2014.
15:00  FC Deva – Futsal Team Cherleroi
17:30  ISK Dina Moskva – Alumnus

05.10.2014.
12:00  Alumnus – FC Deva
14:30  ISK Dina Moskva – Futsal Team Cherleroi

 

GRUPA 4 (Slovenija)

02.10.2014
17:30 Inter FS – Hovocubo
20:00 KMN Kobarid – Lokomotiv Kharkiv

03.10.2014
17:30 Lokomotiv Kharkiv – Inter FS
20:00 KMN Kobarid – Hovocubo

05.10.2014
14:00 Hovocubo – Lokomotiv Kharkiv
16:30 Inter FS – KMN Kobarid

 

GRUPA 5 (Srbija)

01.10.2014
18:00 Luparense C/5 – Baku United FC
20:30 KMF Ekonomac Kragujevac – Athina ’90

02.10.2014
18:00 Athina ’90 – Luparense C/5
20:30 KMF Ekonomac Kragujevac – Baku United FC

04.10.2014
18:00 Baku United FC – Athina ’90
20:30 Luparense C/5 – KMF Ekonomac Kragujevac

 

GRUPA 6 (Mađarska)

02.10.2014
17:00 Slov-Matic Bratislava – FC APOEL Nicosia
19:30 MVFC Berettyóújfalu – Vegakameratene

03.10.2014
17:00 Vegakameratene – Slov-Matic Bratislava
19:30 MVFC Berettyóújfalu – FC APOEL Nicosia

05.10.2014
14:00 FC APOEL Nicosia – Vegakameratene
16:30 Slov-Matic Bratislava – MVFC Berettyóújfalu

O nama Administrator

avatar

Moglo bi vas zanimati

2.HMNL | Donesena odluka o popunjavanju lige!

Na temelju članka 40. pravilnika o radu Izvršnog Odbora (dalje: I.O.) HNS-a i njegovih tijela …

1.HMNL | Raspored i delegiranje polufinalne majstorice

Omiški Olmissum je trijumfom na gostovanju kod Futsal Dinama izborio plasman u finale doigravanja za …