UEFA Futsal Kup | Elitna Skupina A | Ekonomac – Time Lviv 7:1

UEFA

Kao što već dobro znate, aktualni hrvatski prvak danas igra svoj prvi susret Elitne skupine protiv aktualnog prvaka Europe, portugalske Benfice. Susret počinje u 20:30h. U ovoj grupi, nešto ranije sastaju se domaćin Ekonomac iz Kragujevca i ukrajinski prvak Time Lviv. Tijek oba susreta pratite u ovom članku.

Ekonomac Kragujevac (SRB)   –   Taim Lviv (UKR)

7              :               1

5′ – 1:0 – Bojović
9′ – Ekonomac ne posustaje ni nakon prvog pogotka, i dalje prijete vratima ukrajinaca
14′ – 2:0 – Bojović – Još jedan pogodak omalenog kapetana srpskog prvaka potvrđuje dominaciju Ekonomca, zasad ova utakmica ide samo u jednom smjeru
15′ – 3:0 – Marinković – Osim što su primili još jedan pogodak, ukrajnici imaju i pet prekršaja. Impresivno poluvrijeme Ekonomca
15′ – 4:0 – Rajčević – Ukrajincima prijeti prava katastrofa, a navijači u dvorani ‘Jezero’ su u euforiji
KRAJ POLUVREMENA
22′ – 5:0 – Kocić –  Iz prvog udarca u drugom poluvremenu Ekonomac povećava svoje vodstvo
27′ – Ukrajinci su se malo trgnuli, ali promjene rezultata ipak nema
29′ – 6:0 – Rakić
36′ – 6:1 – Pavlenko
39′ – 7:1 – Rajić

Ekonomac Kragujevac

Time Lviv

12 Vladimir Ranisavljević (GK) 1 Yevgen Ivanyak (GK)
4 Vladan Cvetanović 14 Dmytro Bondar
7 Daniel De Souza 16 Ildar Makayev
10 Mladen Kocić 22′ 17 Maxym Pavlenko (C) 36′
23 Predrag Rajić 39′ 18 Vitaliy Skoriy
1 Miodrag Aksentijević (GK) 12 Vladyslav Lysenko (GK)