VIDEO | Magnus Futsal pobjednik Interkontinentalnog kupa!

Brazilska momčad Magnus Futsal pobjednik je Interkontinentalnog kupa održanog u katarskoj Dohi! U “brazilskom finalu” Magnus Futsal je slavio protiv Carlos Barbose rezultatom 4:3 nakon produžetaka. U susretu za 3.mjesto Barcelona Lassa je uvjerljivo slavila protiv domaće momčadi Al Rayyan rezultatom 6:1!

Brazilski je dvojac zasluženo našao svoje mjesto u finalu. Carlos Barbosa je u prvom polufinalu uvjerljivo slavila protiv domaće momčadi Al Rayyan, dok je u drugom polufinalu Magnus Futsal nakon ruleta penala slavio protiv Barcelone. Spomenimo i da je u susretu za 5.mjesto Dynamo Moskva slavio protiv španjolskog prvaka Inter Movistara.
U finalnom susretu Magnus Futsal je poveo u 18.minuti kada Digo zabija za 1:0! Rezultat se nije mijenjao sve do 32.minute kada nakon isključenja vratara Magnus Futsala s igračem više Canabarro zabija za 1:1! Ušlo se u produžetke, gdje već u prvoj minuti Mithyue zabija za novo vodstvo Magnus Futsala. Odgovor Carlos Barbose bio je ovoga puta znatno brži. U 43.minuti Grillo zabija za novo izjednačenje, 2:2! U poslijednjoj minuti prvog produžetka Simi donosi novu prednost Magnus Futsalu, a otpor protivnika slomljen je već u slijedećoj minuti kada Neguinho zabija za 4:2! Carlos Barbosa tada prelazi na igru s golmanom-igračem, no uspijeva tek ublažiti poraz. U poslijednjim sekundama susreta Murilo zabija svoj drugi zgoditak za konačnih 4:3!
Pobjednička momčad osvojila je vrijednu nagradu u iznosu 75 000 eura, drugoplasirana Carlos Barbosa se zadovoljila s nagradom u iznosu od 40 000 eura, dok je trećeplairana Barcelona inkasirala 24 000 eura. Pojedinačne nagrade zavrijedili su igrači prve 3 momčadi. Najbolji igrač je Marlon iz redova Carlos Barbose, najboljim vratarem proglašen je Tiago de Melo iz Magnus Futsala, dok je najbolji strijelac Wilde iz Barcelone.

U nastavku Vam donosimo snimku finalnog susreta.

NAJAVA | Mato Stanković gost Davora Lopina na Dubrovačkoj TV

Večeras s početkom u 20:00 sati ne propustite pogledati sportsku emisiju TIME OUT na Dubrovačkoj …

2.HMNL-zapad | Veruda uvjerljiva protiv Siscie

Nakon što su u subotu Jesenje i Otočac podijelili bodove odigravši 3:3, jučer je odigran …