VIDEO | Nizozemska – Bosna i Hercegovina 4:3 (4:0)

U susretu 1.kola kvalifikacija za SP, Bosna i Hercegovina je poražena od domaćina Nizozemske rezultatom 4:3! Već na poluvremenu bilo je velikih 4:0 za domaćina, no BiH reprezentacija je igrom s golmanom-igračem u 2.poluvremenu došla na prag velikog preokreta. Izabranike Bore Matana u Eindhovenu je partila brojna skupina navijača, a najzanimljivije detalje susreta pogledajte u video-sažetku.

Crnica u sjajnoj utakmici nadvisila Vrgorac za prve ovosezonske bodove!

U utakmici 4. kola 1.HMNL posljednjeplasirana Crnica na Baldekinu je dočekala zahuktali Vrgorac. Osokoljeni dvjema …

Olmissum na Ribnjaku zaustavio Futsal Pulu

Olmissum je večeras na svom Ribnjaku dočekao Futsal Pulu i prekinuo njihov niz pobjeda, te …