VIDEO | Nizozemska – Bosna i Hercegovina 4:3 (4:0)

U susretu 1.kola kvalifikacija za SP, Bosna i Hercegovina je poražena od domaćina Nizozemske rezultatom 4:3! Već na poluvremenu bilo je velikih 4:0 za domaćina, no BiH reprezentacija je igrom s golmanom-igračem u 2.poluvremenu došla na prag velikog preokreta. Izabranike Bore Matana u Eindhovenu je partila brojna skupina navijača, a najzanimljivije detalje susreta pogledajte u video-sažetku.

2.HMNL-zapad | Gorica bolja od Otočca, Futsal Pula nadigrala Novi Marof

Jučer su odigrana dva susreta 5.kola 2.HMNL-zapad. Nakon prošlotjednog poraza u Novom Marofu, Gorica se …

2.HMNL-jug | Genius i Split nastavili pobjednički niz

Jučer su odigrana tri susreta 4.kola 2.HMNL-jug u kojima su pobjede ostvarili splitski klubovi. U …