VIDEO | Suton strijelac u remiju i pobjedi Came Dossona!

Hrvatski reprezentativac Josip Suton igra zapaženu ulogu u talijanskom Came Dossonu. Osvajač nagrade “Trofej CROfutsal” kao najbolji igrač Hrvatske u 2021. godini postigao je zgoditak u posljednja dva nastupa za svoj klub, koji je remizirao u srijedu na svom parketu protiv vodeće Petrarce, da bi dva dana kasnije ostvario pobjedu na gostovanju kod Cormar Polisterne.

Može biti slika sljedećeg: 7 ljudi, ljudi igraju odbojku i u zatvorenom

U dvoboju protiv vodeće momčadi natjecanja Came Dosson je bio na pragu pobjede. Golom Sutona imao je domaćin velikih 3:0 u 15. minuti, te u nastavku 5:2 sve do 4 minute prije kraja, no gosti su u završnici susreta ipak izborili remi.
Dva dana kasnije ostvarena je pobjeda u gostima kod posljednjeplasirane momčadi natjecanja Cormar Polisterne. Naš je reprezentativac golom u 19. minuti odigurao odlazak gostiju na odmor s minimalnom prednošću (1:2).

Može biti slika sljedećeg: 3 ljudi, ljudi se bave sportom i u zatvorenom

CAME DOSSON – SYN-BIOS PETRARCA  5:5 (3:1)
STRIJELCI: 1:0 Vieira (4′), 2:0 Bernardez (13′), 3:0 Suton (15′), 3:1 Rafinha (18′), 3:2 Parrel (31′), 4:2 Vieira (32′), 5:2 Belsito (34′), 5:3 Rafinha (36′), 5:4 Parrel (38′), 5:5 Rafinha (39′)

CORMAR POLISTERNA – CAME DOSSON  3:4 (1:2)
STRIJELCI: 0:1 Arnon (2′), 1:1 Bukovec (16′), 1:2 Suton (19′), 1:3 Dener (23′), 1:4 Bernardez (27′), 2:4 Badran (27′), 3:4 Maluko (35′)

Na koncu spomenimo i kako je Luka Perić jučer debitirao u dresu Napolija u gostujućoj pobjedi kod Ciampino Aniene (1:4), dok je u petak Sandro Abate s našim Antom Daničićem u sastavu odigrao 1:1 na svom parketu protiv ekipe Todis Lido di Ostia.

LNFS | Marinović ponovno strijelac, Cartageni samo bod!

Odigrani su susreti 28. kola španjolske lige, a Barcelona je pobjedom kod Ribere Navarre (2:8) …