VIDEO | Ukrajina uz manje probleme do trijumfa nad Crnom Gorom

U susretu 2.kola grupe “C” kvalifikacija za Europsko prvenstvo, Ukrajina je ostvarila novu pobjedu i s maksimalnim učinkom ulazi u odlučujući dvoboj protiv Hrvatske za izravan plasman na EURO. Izabranici Oleksandra Kosenka ni u ovom susretu nisu oduševili. Nakon minimalnih 1:0 protiv Belgije u 1.kolu, Ukrajinci su se i protiv Crne Gore namučili da bi ostvarili planiranu pobjedu. Crna Gora je povela na isteku 3.minute golom Bajovića, da bi u 2 minute domaći preokrenuli susret u svoju korist golovima Novaka i Pediasha za 2:1. Novim golom Bajovića u 8.minuti Crna Gora se vraća u rezultatski egal, te se rezultat nije mijenjao do poluvremena. U nastavku su Shoturma i Zhurba odveli Ukrajinu do nove pobjede, no zasigurno Kosenko ima razloga za brigu uoči dvoboja s Hrvatskom. Ukrajinci ne briljiraju, dok Hrvatska igra u sjajnom izdanju, te s nestrpljenjem iščekujemo dvoboj u kojem Hrvatskoj i remi osigurava plasman na EURO. Pozitivan niz u prijateljskim susretima, te vrlo dobri nastupi u dvobojima s Crnom Gorom i Belgijom daju nam razloga za optimizam.
U nastavku pogledajte najzanimljivije detalje dvoboja Ukrajine i Crne Gore.

UKRAJINA 4-2 CRNA GORA

STRIJELCI: 0:1 Bajović (3′), 1:1 Novak (4′), 2:1 Pediash (5′), 2:2 Bajović (8′), 3:2 Shoturma (29′), 4:2 Zhurba (35′)

2.HMNL-zapad | Bjelovar slavio na Rabu, Veruda bolja od Lošinja

Odigrani su prvi susreti 5.kola 2.HMNL-zapad u kojima su Bjelovar i Veruda opravdali uloge favorita …

Olmissum se pobjedom u derbiju učvrstio na vrhu ljestvice!

U derbiju 4.kola 1.HMNL gledali smo reprizu prošlosezonskog finala. Aktualni prvak Olmissum je na omiškom …