JUNIORI | Futsal Dinamu juniorski naslov regije “Zapad”!

Futsal Dinamo je pobjednik juniorskog natjecanja regije “Zapad”! U finalu su zagrebački “modri” slavili protiv gradskog rivala Uspinjače Gimke, no obe momčadi izborile su plasman na završni turnir juniorskog prvenstva Hrvatske koji će se od 06. do 08. travnja u organizaciji Uspinjače Gimke održati u Sutinskim vrelima.

FUTSAL DINAMO – USPINJAČA GIMKA  2:2 (0:1)
STRIJELCI: 0:1 Petriško (7′), 1:1 Bjelić (21′), 2:1 Ćatić (24′), 2:2 Petriško (30′)

USPINJAČA GIMKA – FUTSAL DINAMO  3:6 (1:2)
STRIJELCI: 1:0 Petriško (16′), 1:1 Dragaš Selaković (17′), 1:2 Šoštarić (18′), 1:3 Dragaš Selaković (22′), 1:4 Dragaš Selaković (29′), 1:5 Ćatić (29′), 2:5 Petriško (34′), 2:6 Šoštarić (34′), 3:6 Petriško (35′)

Nakon remija 2:2 u prvom susretu finala odigranom u “Domu sportova”, Futsal Dinamo je na “Velesajmu” uvjerljivo slavio i osvojio naslov regionalnog prvaka. Nakon ujednačenog prvog poluvremena “modri” su susret odlučili u prvoj polovici nastavka kada serijom zgoditaka dolaze do nedostižnih 1:5! Petriško je bio trostruki strijelac za domaćina, a isti učinak imao je i Dragaš Selaković u redovima Futsal Dinama.

Može biti slika sljedećeg: 15 ljudi, ljudi stoje i u zatvorenom

Spomenimo i kako je u susretu za 3. mjesto Fotex nakon boljeg izvođenja penala slavio protiv Jesenja. Jesenje je triput vodilo, no Fotex se predvođen raspoloženim Vitkovićem uvijek vraćao i na koncu kroz rulet penala osvojio broncu.

FOTEX JUNAJTED – JESENJE  3:3 (1:2), nakon penala 8:7
STRIJELCI: 0:1 Kuhta (4′), 1:1 ag-Kuhta (7′), 1:2 Ptičar (18′), 2:2 Vitković (21′), 2:3 Švaljek (23′), 3:3 M. Premužić (26′)

Vrgorac domaćin neslužbenog Superkupa!

S obzirom na to da je Olmissum prošle sezone osvojio i kup i prvenstvo, ove …

FIFA WC 2021. | Poznati svi sudionici osmine finala!

Okončano je natjecanje po skupinama na Svjetskom prvenstvu, te su poznati svi sudionici osmine finala! …