JUNIORI i KADETI | Pregled natjecanja mladeži regije “Zapad”

Nakon što smo Vas jučer izvijestili o juniorskom natjecanju regije “Istok”, danas Vam donosimo pregled natjecanja mladeži regije “Zapad”.

—– KADETI —–

Natjecanje kadeta započelo je krajem studenog, a nakon četiri odigrana kola Jesenje je na vrhu ljestvice s maksimalnim bodovnim učinkom. Na dnu je pak Futsal Dinamo koji u tri odigrana susreta još nije osvojio boda.
U nastavku Vam donosimo pregled do sada odigranih susreta, te ligašku ljestvicu.

1.KOLO

23.11.2019. Jesenje – Bjelovar 8-4
23.11.2019. Uspinjača Gimka – Futsal Dinamo 3-1
24.11.2019. Novi Marof – Fotex 3-3
24.11.2019. Zagreb 92 – Alumnus Sesvete 0-12

2.KOLO

30.11.2019 Alumnus Sesvete – Uspinjača Gimka 2-2
30.11.2019. Novi Marof – Jesenje 4-6
01.12.2019. Fotex – Futsal Dinamo 6-2
01.12.2019. Bjelovar – Zagreb 92 5-1

3.KOLO

07.12.2019. Uspinjača Gimka – Bjelovar 2-5
08.12.2019. Jesenje – Fotex 8-4
08.12.2019. Zagreb 92 – Novi Marof 2-2
08.12.2019. Futsal Dinamo – Alumnus Sesvete 3-7

4.KOLO

14.12.2019. Fotex – Alumnus Sesvete 2-5
15.12.2019. Jesenje – Zagreb 92 4-0
17.12.2019. Novi Marof – Uspinjača Gimka 2-6
Bjelovar – Futsal Dinamo

TABLICA

1. Jesenje 4 4 0 0 26-12 +14 12
2. Alumnus Sesvete 4 3 1 0 26-7 +19 10
3. Uspinjača Gimka 4 2 1 1 13-10 +3 7
4. Bjelovar 3 2 0 1 14-11 +3 6
5. Fotex 4 1 1 2 15-18 -3 4
6. Novi Marof 4 0 2 2 11-17 -6 2
7. Zagreb 92 4 0 1 3 3-23 -20 1
8. Futsal Dinamo 3 0 0 3 6-16 -10 0

 

—– JUNIORI —–

U juniorskom natjecanju također su odigrana četiri kola, a na vrhu su Futsal Dinamo i Uspinjača Gimka koji su jedini gubitak bodova zabilježili u međusobnom remiju 2-2. Na dnu je pak jesenje kao jedina momčad bez osvojenog boda.
U nastavku Vam donosimo pregled rezultata do sada odigranih susreta, te ligašku ljestvicu.

1.KOLO

23.11.2019. Jesenje – Fotex 1-4
23.11.2019. Futsal Dinamo – Petrinjčica 12-3
23.11.2019. Novi Marof – Zagreb 92 2-3
24.11.2019. Uspinjača Gimka – Siscia 9-2
24.11.2019. Alumnus Sesvete – Bjelovar 5-7

2.KOLO

01.12.2019. Siscia – Zagreb 92 8-4
01.12.2019. Bjelovar – Jesenje 6-2
01.12.2019. Uspinjača Gimka – Alumnus Sesvete 7-2
02.12.2019. Petrinjčica – Novi Marof 5-4
02.12.2019. Fotex – Futsal Dinamo 4-7

3.KOLO

07.12.2019. Novi Marof – Fotex 1-4
08.12.2019. Futsal Dinamo – Bjelovar 8-4
08.12.2019. Jesenje – Uspinjača Gimka 1-5
08.12.2019. Zagreb 92 – Petrinjčica 3-4
08.12.2019. Alumnus Sesvete – Siscia 7-2

4.KOLO

14.12.2019. Siscia – Petrinjčica 8-3
14.12.2019. Alumnus – Jesenje 10-3
15.12.2019. Uspinjača Gimka – Futsal Dinamo 2-2
15.12.2019. Bjelovar – Novi Marof 7-3
16.12.2019. Fotex – Zagreb 92 5-4

TABLICA

1. Futsal Dinamo 4 3 1 0 29-13 +16 10
2. Uspinjača Gimka 4 3 1 0 23-7 +16 10
3. Bjelovar 4 3 0 1 24-18 +6 9
4. Fotex 4 2 1 1 17-16 +1 7
5. Alumnus Sesvete 4 2 0 2 24-19 +5 6
6. Siscia 4 2 0 2 20-23 -3 6
7. Petrinjčica 4 2 0 2 15-27 -12 6
8. Zagreb 92 4 1 0 3 14-19 -5 3
9. Novi Marof 4 0 1 3 13-19 -6 1
10. Jesenje 4 0 0 4 7-25 -18 0

O nama Administrator

avatar

Moglo bi vas zanimati

2.HMNL-zapad | Bjelovar slavio na Rabu, Veruda bolja od Lošinja

Odigrani su prvi susreti 5.kola 2.HMNL-zapad u kojima su Bjelovar i Veruda opravdali uloge favorita …

Olmissum se pobjedom u derbiju učvrstio na vrhu ljestvice!

U derbiju 4.kola 1.HMNL gledali smo reprizu prošlosezonskog finala. Aktualni prvak Olmissum je na omiškom …