JUNIORI | Kijevu naslov prvaka, Splićanima bronca!

Momčad Kijeva iz Knina juniorski je prvak Hrvatske! Kijevo je u finalu slavilo protiv ekipe Brod 035 rezultatom 3:1 preokrenuvši zaostatak 0:1 na poluvremenu. Broncu je osvojila ekipa Split Tommy koja je u susretu za 3.mjesto pobijedila domaću Rugvicu rezultatom 3:2!

FINALE: Brod 035 – Kijevo  1:3 (1:0)

Kijevo je juniorski prvak Hrvatske! Momčad iz Knina već u kontinuitetu ostvaruje zapažene rezultate na natjecanjima mladeži, te im je ovo čak peto juniorsko finale u nizu.
Brođani su poveli u 12.minuti golom Sedla, te su na odmor otišli s minimalnom prednošću. U nastavku je uslijedio preokret Kninjana za veliki trijumf. U 24.minuti Džalto zabija za izjednačenje, a susret je odlučen kada Kijevo s 2 gola u 2 minute dolazi do značajne prednosti. U 33. i 34.minuti Crnjac i Djak-Božić zabijaju za pobjedu i veliko slavlje momčadi Nenada Hladnića.

SUSRET ZA 3.MJESTO: Rugvica – Split Tommy  2:3 (0:3)

U susretu za 3.mjesto Splićani su slavili protiv Rugvice rezultatom 2:3, no valja napomenuti da je momčad Ive Jukića na odmoru imala veliku prednost koju su umalo prokockali. Sjajni Filipović je s 3 zgoditka donio veliku prednost Splićanima, no sredinom nastavka domaćin s 2 gola u 2 minute vraćaju utakmicu u neizvijesnost. U 29. i 30.minuti zabili su Duvnjak i Kuprešak, no do kraja su se Splićani obranili i proslavili broncu. Spomenimo i kako su Splićani ostali neporaženi na turniru, no remiji s Brodom i potpićanom u skupini koštali su ih plasmana u finale.

Spomenimo na koncu da je trofej za najboljeg strijelca pripao Djak-Božiću iz Kijeva, dok je fair-play trofej pripao domaćinu Rugvici!

2.HMNL-zapad | Zagreb 92 u Sisku do nove pobjede

Jučer je odigran posljednji susret 2. kola 2.HMNL-zapad u kojem je Zagreb 92 ostvario drugu …

2.HMNL-istok | Osijek, Aurelia i Brod 035 ostvarili nove pobjede

Jučer su odigrana tri susreta 2. kola 2.HMNL-istok, a nove pobjede upisali su Osijek, Aurelia …