JUNIORI | Osijeku juniorski naslov prvaka regije “Istok”!

Osijek je juniorski prvak regije “Istok”! Jučer je okončano juniorsko natjecanje regije “Istok”, a Osijek je nakon dramatičnog raspucavanja penala slavio u Vinkovcima protiv Aurelie, osvojivši regionalni naslov, dok Vinkovčanima ostaje utjeha nastupa na završnom turniru juniorskog prvenstva Hrvatske. U susretu za 3. mjesto Slatina je na svom parketu uvjerljivo slavila protiv Vinkovaca rezultatom 7:2!

AURELIA – OSIJEK  2:2 (1:1)
STRIJELCI: 1:0 R. Sušac (12′), 1:1 Jurič (18′), 1:2 Stupar (21′), 2:2 R. Sušac (27′)
PENALI: Kotris – 2:3, Pest-Mundvajl – 3:3, Jurič – 3:4, Bagarić – 4:4, Vilhelm – 4:5, R. Sušac – 5:5, Matković – 5:6, Ferbežar – 6:6, Stupar – 6:7, Pajić – 7:7, Blagojević – 7:8, Horvat – 8:8, Bošnjak – 8:9, S. Sušac – greda!

U uzbudljivom finalu odigranom u vinkovačkoj “ciglici” mreže su mirovale do 12. minute kada Romeo Sušac iz slobodnog udarca s 11- 12 metara zabija za vodstvo domaćina. Gosti su izjednačili također iz prekida. Jurič je iz slobodnog udarca s 8 etara s lijeve strane silovito zabio od vratnice za 1:1. Rezultat je to s kojim se i otišlo na odmor, a onda već u prvoj minuti nastavka Osječani dolaze do prednosti. Domaći su na centru izgubili loptu, a to kažnjava Stupar koji s lijeve strane izlazi sam pred Kobaševića i rutinski zabija u suprotni kut za 1:2! Aurelia je izjednačila u 27. minuti kada Romeo Sušac s poprilične udaljenosti savladava vratara Blagojevića za 2:2! Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao, te su o pobjedniku odlučivali penali. Tu se presudnim pokazala sedma serija kada silovit udarac Sandra Sušca pogađa gredu i označava veliko slavlje Osječana.

SLATINA – VINKOVCI  7:2 (2:2)
STRIJELCI: 1:0 Dor. Bogati (4′), 1:1 Rimac (7′), 1:2 Živković (10′), 2:2 Dorinka (14′), 3:2 Stjepić (21′), 4:2 Sopjanac (22′), 5:2 Dom. Bogati (24′), 6:2 Pejakić (28′), 7:2 Dor. Bogati (29′)

U susretu za 3. mjesto Slatina je nakon ujednačenog prvog poluvremena u nastavku slomila otpor Vinkovaca i na koncu upisala uvjerljivu pobjedu. Susret su Slatinjani odlučili u prvoj polovici nastavka kada postižu 5 zgoditaka u razmaku od 8 minuta za na koncu uvjerljivih 7:2.

Ivor Šuljić: “Pred nama je jako teška utakmica.”

Nakon što su u prva dva kola upisali dvije pobjede na gostovanjima momčad AFC Universitasa …

Niko Vukmir: “Mislim da ćemo svima biti neugodan protivnik!”

Nakon odlično odigrane utakmice protiv dubrovačkog Squarea, Futsal Pula susrest će se s trenutnim prvacima, …