Juniori | Uzbudljiv prvi dan završnice PH u Rugvici!

Jučer su odigrani susreti 1.kola završnog turnira PH za juniore u Rugvici. Od 4 odigrana susreta, tek je u onom poslijednjem izostala rezultatska neizvijesnost, gdje je Kijevo uvjerljivo slavilo protiv Male Mljekare (4:0). Pobjedu je ostvario i Potpićan protiv Novog Marofa (6:4), dok su Split Tommy i Brod 035 (4:4), te Rugvica i Otočac (3:3) podijelili bodove.
U prvom susretu turnira Rugvica i Otočac su odigrali 3:3, no vrijedi napomenuti kako su domaći imali prednost 3:1! Goste je do remija predvodio trostruki strijelac Matija Ostović!
Nakon toga, na parket su izišli juniori Potpićana i Novog Marofa. Utakmica je to u kojoj je Potpićan imao prednost tijekom čitava susreta, na poluvremenu 3:0, no gosti su u nastavku došli do neizvijesnost primaknuvši se na minimalan zaostatak (4:5). Dvostruki strijelci kod pobjednika bili su Husarić i Mataja, dok je kod Novog Marofa dvaput zabio dobro nam znani Šinjori.
Split Tommy i Brod 035 su podijelili bodove odigravši 4:4, a vrijedi spomenuti da su Splićani propustili vodstvo 4:2! Golom kadeta Jurjevića Splićani su u 30.minuti poveli 4:2, no Brođani su s 2 gola iz kaznenih udaraca s 10 metara došli do izjednačenja. Svakako vrijedi istaknuti da je trostruki strijelac za Brođane iz “akumulacije” bio Sekulić.
Najuvjerljivija momčad prvog dana natjecanja bio je Kijevo koji je s uvjerljivih 4:0 slavio protiv Male Mljekare. Vrijedi istaknuti kako je trostruki strijelac u pobjedničkoj momčadi bio Djak-Božić.

REZULTATI:

Rugvica – Otočac 3:3 (1:1)
Novi Marof – Potpićan ’98 AD Tokić 4:6 (0:3)

21:00 Mala Mljekara – Otočac

Mateo Kljunak: “Smatram kako imamo dovoljnu kvalitetu i uz ovakav rad možemo daleko dogurati.”

Nakon “hladnog tuša” i poraza protiv Šibenika 1983 u trećem kolu momčad AFC Universitasa je …