MNK Alumnus juniorski prvak Hrvatske!!!

MNK Alumnus je juniorski prvak Hrvatske! Nakon što su tjedan ranije kadeti Alumnusa poraženi u finalu, juniori su učinili korak više i okitili se naslovom prvaka u Ivanecu! U finalnom susretu Alumnus je slavio protiv momčadi Kijeva rezultatom 5:1! Kijevo je povelo golom Perića u 17.minuti, no u nastavku susreta Alumnus preokretom dolazi do velikog trijumfa! Ivan i Marko Šulentić su postigli po jedan zgoditak, a 3 zgoditka postigao je raspoloženi Perić. Najboljim igračem završnog turnira proglašen je Matija Uremović, a najboljim vratarem Karlo Maloševac, obojica iz Alumnusa.
Tre
će mjesto osvojila je domaća momčad MNK Jerovec pobjedom nad Aureliom 5:2! Najbolji strijelac turnira je Darko Jagić iz redova domaćina, a nagradu fair-play osvojila je momčad MNK Aurelia!
U nastavku Vam donosimo pregled rezultata utakmica za poredak odigranih poslijednjeg dana natjecanja, te konačan plasman.

2.HMNL-zapad | Raspored i najava 9. kola

U sklopu 9. kola 2.HMNL-zapad danas nas očekuju četiri utakmice. Vrijedi svakako izdvojiti utakmicu Jesenje …

2.HMNL-istok | Aurelia do punog plijena u Slavonskom Brodu

Jučer je odigran zaostali susret 8. kola 2.HMNL-istok u kojem je vinkovačka Aurelia osvojila velika …