Pregled natjecanja mladeži regije “Sjever”

Prošlog su vikenda odigrani novi susreti juniorskog i kadetskog natjecanja regije “Sjever”. Juniori su odigrali 8.kolo, te im preostaje još jedno kolo natjecanja, dok su kadeti odigrali poslijednje kolo, te će ove nedjelje i ponedjeljka odigrati polufinalne susrete doigravanja za plasman na završnicu prvenstva Hrvatske.
U nastavku Vam donosimo rezultate, tablice, liste strijelaca i raspored natjecanja mladeži regije “Sjever”.

———- JUNIORI ———-

REZULTATI 8.KOLA:

20.02.2016. SD NC Šalata NACIONAL – SISCIA 6:3
20.02.2016. SD Peščenica ZAGREB 92 – FUTSAL DINAMO 1:18
21.02.2016. SD SŠC Martinovka ALUMNUS – NOVI MAROF 1:16
22.02.2016. SD NC Šalata USPINJAČA – RUGVICA 1:1

TABLICA:

1. Rugvica 8 7 1 0 47:9 +38 22
2. Novi Marof 7 6 0 1 57:18 +39 18
3. Futsal Dinamo 7 4 1 2 48:18 +30 13
4. Nacional Zagreb 7 4 0 3 42:30 +12 12
5. Uspinjača 7 3 2 2 40:31 +9 11
6. Alumnus 7 2 2 3 25:47 -22 8
7. Kozakiv 7 1 0 6 20:53 -33 3
8. Zagreb 92 7 0 1 6 9:57 -48 1
9. Siscia (-6) 7 1 1 5 12:37 -25 -2

STRIJELCI:

20 Smolić Ivan (RUGVICA)
17 Ježić Petar (USPINJAČA)
Sinković Ivan (NOVI MAROF)
13 Modrić Luka (NOVI MAROF)
12 Jularić Marko (NACIONAL ZAGREB)
11 Šinjori Marin (NOVI MAROF)
10 Čekol Kristian (FUTSAL DINAMO)

RASPORED 9.KOLA:

28.02.2016. SD Fusio centar SISCIA – USPINJAČA 21:00
29.02.2016. SD SŠC Martinovka FUTSAL DINAMO – ALUMNUS 20:30
01.03.2016. SD OŠ Novi Marof NOVI MAROF – NACIONAL ZAGREB 20:15
SD Sutinska vrela KOZAKIV – ZAGREB 92

———- KADETI ———-

REZULTATI 7.KOLA:

21.02.2016. SD SŠC Martinovka ALUMNUS – NOVI MAROF 4:8
21.02.2016. SD OŠ Rugvica RUGVICA – USPINJAČA 1:4
22.02.2016. SD SŠC Martinovka FUTSAL DINAMO – PETRINJČICA 6:1

TABLICA:

1. NACIONAL ZAGREB 6 5 1 0 31:7 +24 16
2. NOVI MAROF 6 5 1 0 31:13 +18 15
3. USPINJAČA 6 4 0 2 21:19 +2 12
4. FUTSAL DINAMO 6 2 1 3 23:19 +4 7
5. PETRINJČICA 6 2 0 4 13:21 -8 6
6. RUGVICA 6 1 1 4 14:27 -13 4
7. ALUMNUS 6 0 0 6 11:38 -27 0

STRIJELCI:

9 Brkić Josip (USPINJAČA)
Degač Tomislav (NOVI MAROF)
8 Gudasić Nikola (NACIONAL ZAGREB)
7 Kopun Filip (NACIONAL ZAGREB)
6 Kuprešak Ivan (RUGVICA)
5 Brletić Dominik (NACIONAL ZAGREB)
Penava Ivan (FUTSAL DINAMO)

RASPORED POLUFINALA:

28.02.2016. SD SŠC Martinovka FUTSAL DINAMO – NACIONAL 19:30
29.02.2016. SD NC Šalata USPINJAČA – NOVI MAROF 18:45

O nama Administrator

avatar

Moglo bi vas zanimati

2.HMNL-zapad | Zagreb 92 u Sisku do nove pobjede

Jučer je odigran posljednji susret 2. kola 2.HMNL-zapad u kojem je Zagreb 92 ostvario drugu …

2.HMNL-istok | Osijek, Aurelia i Brod 035 ostvarili nove pobjede

Jučer su odigrana tri susreta 2. kola 2.HMNL-istok, a nove pobjede upisali su Osijek, Aurelia …