Započinje natjecanje mladeži regije “Sjever”!

Ovog vikenda započinje natjecanje mladeži regije “Sjever”! U suradnji s povjerenikom natjecanja Romeom Čižmešijom donosimo Vam raspored natjecanja po kolima.

————— JUNIORI —————

Natjecanje juniora se igra jednokružno, nakon čega dvije prvoplasirane momčadi stječu pravo nastupa na završnici juniorskog prvenstva Hrvatske.

1.KOLO (03. – 04.12.2016.)

Rugvica – Jesenje
Alumnus – Uspinjača
Futsal Dinamo – Zagreb 92
Nacional Zagreb – Siscia
Fotex – Novi Marof

2.KOLO (10. – 11.12.2016.)

Novi Marof – Futsal Dinamo
Jesenje – Zagreb 92
Siscia – Fotex
Uspinjača – Nacional Zagreb
Rugvica – Alumnus

3.KOLO (28. – 29.01.2017.)

Alumnus – Jesenje
Fotex – Uspinjača
Nacional Zagreb – Rugvica
Futsal Dinamo – Siscia
Zagreb 92 – Novi Marof

4.KOLO (04. – 05.02.2017.)

Sisica – Zagreb 92
Uspinjača – Futsal Dinamo
Rugvica – Fotex
Jesenje – Novi Marof
Alumnus – Nacional Zagreb

5.KOLO (11. – 12.02.2017.)

Fotex – Alumnus
Futsal Dinamo – Rugvica
Zagreb 92 – Uspinjača
Novi Marof – Siscia
Nacional Zagreb – Jesenje

6.KOLO (18. – 19.02.2017.)

Uspinjača – Novi Marof
Jesenje – Siscia
Rugvica – Zagreb 92
Alumnus – Futsal Dinamo
Nacional Zagreb – Fotex

7.KOLO (25. – 26.02.2017.)

Futsal Dinamo – Nacional Zagreb
Fotex – Jesenje
Zagreb 92 – Alumnus
Novi Marof – Rugvica
Siscia – Uspinjača

8.KOLO (04. – 05.03.2017.)

Rugvica – Siscia
Alumnus – Novi Marof
Jesenje – Uspinjača
Nacional Zagreb – Zagreb 92
Fotex – Futsal Dinamo

9.KOLO (18. – 19.03.2017.)

Zagreb 92 – Fotex
Novi Marof – Nacional Zagreb
Siscia – Alumnus
Futsal Dinamo – Jesenje
Uspinjača – Rugvica

————— KADETI —————-

Natjecanje kadeta se igra jednokružno, nakon čega prve 4 momčadi igraju “playoff” (polufinale i finale). Prvo polufinale na rasporedu je 04. i 05.03.2017, a uzvratni susreti zakazani su 2 tjedna dana kasnije. Finale je na rasporedu 25/26.03.2017., a igra se samo jedna utakmica kod bolje plasirane momčadi iz prve faze natjecanja.

1.KOLO (03. – 04.12.2016.)

Fotex – Petrinjčica
Alumnus – Uspinjača
Futsal Dinamo – Novi Marof
Rugvica – Nacional Zagreb

2.KOLO (10. – 11.12.2016.)

Petrinjčica – Nacional Zagreb
Novi Marof – Rugvica
Uspinjača – Futsal Dinamo
Fotex – Alumnus

3.KOLO (28. – 29.01.2017.)

Alumnus – Petrinjčica
Futsal Dinamo – Fotex
Rugvica – Uspinjača
Nacional Zagreb – Novi Marof

4.KOLO (04. – 05.02.2017.)

Petrinjčica – Novi Marof
Uspinjača – Nacional Zagreb
Fotex – Rugvica
Alumnus – Futsal Dinamo

5.KOLO (11. – 12.02.2017.)

Futsal Dinamo – Petrinjčica
Rugvica – Alumnus
Nacional Zagreb – Fotex
Novi Marof – Uspinjača

6.KOLO (18. – 19.02.2017.)

Petrinjčica – Uspinjača
Fotex – Novi Marof
Alumnus – Nacional Zagreb
Futsal Dinamo – Rugvica

7.KOLO (25. – 26.02.2017.)

Rugvica – Petrinjčica
Nacional Zagreb – Futsal Dinamo
Novi Marof – Alumnus
Uspinjača – Fotex

O nama Administrator

avatar

Moglo bi vas zanimati

2.HMNL-zapad | Zagreb 92 u Sisku do nove pobjede

Jučer je odigran posljednji susret 2. kola 2.HMNL-zapad u kojem je Zagreb 92 ostvario drugu …

2.HMNL-istok | Osijek, Aurelia i Brod 035 ostvarili nove pobjede

Jučer su odigrana tri susreta 2. kola 2.HMNL-istok, a nove pobjede upisali su Osijek, Aurelia …