UEFA Futsal EURO za žene | Potop Hrvatske protiv Portugala

U susretu 3. kola Glavne runde UEFA Futsal Europskog prvenstva za žene, Hrvatska je protiv Portugala upisala uvjerljiv poraz za oproštaj od natjecanja. Naše su reprezentativke u prvom poluvremenu pružile vrlo dobar otpor favoriziranim Portugalkama. Štoviše, Hrvatska je dobrih 15ak minuti držala utakmicu u egalu, da bi Portugal s dva gola u razmaku od 15 sekundi došla do opipljive prednosti na odmoru (1:4). U nastavku je pak Portugal potvrdio svoju klasu nanijevši našoj reprezentaciji izuzetno visok i neugodan poraz.

Futsal: Hrvatice svladale Sloveniju i ostale u igri za završnicu EPFOTO: HNS

HRVATSKA – PORTUGAL  1:16 (1:4)
STRIJELCI: 0:1 Pisko (4′), 0:2 ag-Matijević (16′), 1:2 Matijević (17′), 1:3 Fifó (17′), 1:4 Janice Silva (17′), 1:5 Carla Vanessa (22′), 1:6 Carla Vanessa (25′), 1:7 Sara Ferreira (25′), 1:8 Sara Ferreira (27′), 1:9 Sara Ferreira (30′), 1:10 Fifó (32′), 1:11 Pisko (33′), 1:12 Lídia Moreira (33′), 1:13 Pisko (35′), 1:14 Sara Ferreira (39′), 1:15 Ana Azevedo (40′), 1:16 Carla Vanessa (40′)

Hrvatska se tako teškim porazom oprostila od natjecanja, dok je Portugal izborio plasman na završni turnir 4 najbolje europske reprezentacije. Podsjetimo, uz poraz od Portugala, Hrvatska je poražena i od Poljske na startu natjecanja u Karlovcu, dok je u četvrtak ostvarena pobjeda protiv Slovenije.
U nastavku Vam donosimo konačnu tablicu skupine.

TABLICA

1. Portugal 3 3 0 0 29:3 +26 9
2. Poljska 3 2 0 1 14:10 +4 6
3. HRVATSKA 3 1 0 2 4:22 -18 3
4. Slovenija 3 0 0 3 3:15 -12 0

2.HMNL-zapad | Raspored i najava 9. kola

U sklopu 9. kola 2.HMNL-zapad danas nas očekuju četiri utakmice. Vrijedi svakako izdvojiti utakmicu Jesenje …

2.HMNL-istok | Aurelia do punog plijena u Slavonskom Brodu

Jučer je odigran zaostali susret 8. kola 2.HMNL-istok u kojem je vinkovačka Aurelia osvojila velika …