Prenosimo | MNK OVB Allfinanz – MNK Petar Malešnica 8:4

MNK OVB Allfinanz

U nastavku članka donosimo vam izvještaj s utakmice 6. kola 2. HMNL – Sjever između MNK OVB Allfinanz i MNK Petar Malešnica preuzet sa službene stranice domaćina.

U utakmici šestog kola, MNK OVB Allfinanz upisao je petu pobjedu u ovogodišnjem prvenstvu. Mlada momčad MNK Petar Malešnica pružila je dostojan otpor, te u jednoj utakmici prepunoj grešaka sa obje strane postigla 4 pogotka domaćinu. MNK Petar Malešnica je još jednom pokazao kako ima iznimne mlade igrače, koji uz iskusnog Davora Guština mogu mnogima pomrsiti račune. Usprkos mnoštvu golova sama utakmica nije bila pretjerano lijepa za gledanje, zbog mnogih grešaka sa obje strani koje su igru činile isprekidanom,  nepovezanom i u velikom dijelu pravom run’n gun predstavom.Domaćin je poveo iz šesterca u petoj minuti kada je Čuljak završio na stativi gurnut od strane jednog gostujućeg igrača. Srećom bez težih posljedica. Povratnik, kapetan Brnić, sigurno zabija za 1-0. Vodstvo povećava Catela odličnim udarcem špicom iz gužve sa 8-9 metara koji vrlo dobrom Jukiću prolazi kroz noge. MNK Petar Malešnica se vrlo brzo vraća u igru pogotkom Zeke nakon odbijanca u Lukićevom šestercu. Međutim, vrlo brzo utakmica kreće u mirnijem toku za domaćina. Ponovo su se zadnje minute prvog poluvremena pokazale kao presudne. Prvo Ivić zabija svoj prvjenac u prvenstvu u 19., a zatim Brnić zabija za 4-1 na asistenciju ponovo odlično raspoloženog Čuljka u 20. minuti. Drugo poluvrijeme rezultatski mirnije, ali sa igrom vrijednom zaborava. U 30. je bilo 6-1 nakon pogodaka Medena i Ungarova, a onda nepotrebno opuštanje koje je rezultiralo trima primljenim pogotcima, ali i sa dva postignuta.

Zadnje kolo prvog dijela sezone na rasporedu je idući vikend. Neslužbeno, MNK Zagreb Puljić prijavio je termin u u nedjelju, 5.12. u Lepoglavi. Poznajemo probleme sa terminima u gradu, pogotovo u vrijeme zimskih turnira, međutim smatramo da domaćinstva 72 km od Zagreba (u kojem je sjedište MNK Zagreb Puljić), u drugoj županiji nikako nisu u vidu fair play-a.

O nama Filip Andabaka

NAJAVA | Mato Stanković gost Davora Lopina na Dubrovačkoj TV

Večeras s početkom u 20:00 sati ne propustite pogledati sportsku emisiju TIME OUT na Dubrovačkoj …