Prenosimo |MNK Sokoli – MNK OVB Allfinanz 0:9

MNK OVB Allfinanz

U trećem kolu II. HMNL sjever MNK OVB gostovao je u Samoboru. Uvjerljiva pobjeda na krilima veterana Mate Čuljka, koji je pokazao dio svog spektakularnog repertoara i još jednom potvrdio da je njegov dolazak bio pun pogodak. Nervozan ulazak u utakmicu možemo zahvaliti prošlogodišnjem porazu koji nas je koštao možda i kvalifikacija za I. HMNL, ali i odsustvom trenera Matije Đulvata. Međutim, sve sjeda na svoje mjesto u 5. minuti kada Bašić u presingu krade loptu i sprema ju pod gredu, inače vrlo dobrog, Čolakića. U iduće tri minute vidjeli smo još dva gola, a posebno lijep bio je onaj već “dovoljno” pohvaljenog Čuljka koji biciklom vara svog čuvara i neobranjivo gađa iznad glave domaćeg vratara. 3-0 u osmoj minuti garantiralo je miran razvoj utakmice. Međutim, slijedi period nešto lošije, opuštenije igre koju koriste Sokoli i dva puta prijete Lukiću koji s lakoćom ostavlja mrežu netaknutom. Nezadovoljstvo Brnića, ovom prilikom voditelja ekipe, očituje se pozivanjem time-outa  koji se pokazuje kao pun pogodak jer Bašić odmah potom zabija za 4-0 u 14. minuti. Do kraja poluvremena nema previše šansi, domaćin pokušava agresivno napasti, ali bezuspješno. Drugo poluvrijeme domaćin ponovo kreće agresivno ali se potpuno raspada nakon 24. minute i Bašićevog pogotka za 5-0. Domaćin se maksimalno povlači što “direktori” koriste i zabijaju još 4 gola, za konačnih 9-0.

Gledali smo solidnu utakmicu u kojoj nismo oduševili igrom, ali gledajući prošlu sezonu i rezultate nekih “malih” utakmica i podosta prosutih bodova, možemo biti maksimalno zadovoljni omjerom uložene energije i rezultatom utakmice! Slijedi domaćinstvo protiv MNK Kutina u nedjelju u 19.30, SSD Martinovka.

O nama Filip Andabaka

NAJAVA | Mato Stanković gost Davora Lopina na Dubrovačkoj TV

Večeras s početkom u 20:00 sati ne propustite pogledati sportsku emisiju TIME OUT na Dubrovačkoj …