FUTSAL WEEK | Hrvatska otvorila turnir remijem s Crnom Gorom

Hrvatska futsalska reprezentacija je na otvaranju Futsal Week turnira u Poreču odigrala 2:2 protiv reprezentacije Crne Gore. Pomlađena reprezentacija “mini vatrenih” je dvaput vodila, no na koncu nije uspjela ostvariti pobjedu na otvaranju turnira. Hrvatska je povela u 6. minuti kada dugu loptu vratara Primića u gol prosljeđuje Mataja. Mreže su mirovale sve do 12. minute, a onda u razmaku od 3 minute tri gola. Najprije su Crnogorci izjednačili iz prekida kada oštru loptu iz auta Tafića na drugoj vratnici za 1:1 posprema Miličić. U sljedećoj minuti Hrvatska dolazi do nnove prednosti golom Gašpara iz slobodnog udarca s 11-12 metara iskosa s desne strane, gdje moramo reći kako protivnički vratar nije najbolje reagirao. Do izjednačenja Crna Gora dolazi u 15. minuti kada Cimbaljević s 8 metara zabija za 2:2. Rezultat se do kraja susreta nije mijenjao, iako je Hrvatska imala inicijativu i bila bliže pobjedi.

Može biti slika sljedećeg: 23 ljudi, ljudi stoje i u zatvorenom

Vrsta utakmice: Prijateljska (Futsal Week)

Treći sudac: Damian Grabowski (POL)

HRVATSKA: Zoran Primić, Duje Kustura, Mateo Mužar, Manolo Bilić, Nikola Gudasić, Josip Jurlina, Marko Gašpar, David Mataja, Božo Sučić, Daniel Moravac, Antonio Sekulić, Marko Kuraja, Niko Vukmir, Josip Bilandžić, trener: Marinko Mavrović

CRNA GORA: Balsa Djurković, Srđan Petrušić, Nikola Cimbaljević, Goran Delić, Miloš Koprivica, Kenan Tafić, Lazar Kostil, David Puletić, Luka Vuletić, Marko Spasojević, Pavle Vukčević, Dejan Miličić, Milun Sekulić, Irhad Popović, trener: Stevo Ljesar

STRIJELCI: 1:0 Mataja (6′), 1:1 Miličić (12′), 2:1 Gašpar (13′), 2:2 Cimbaljević (15′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Hrvatska 8 (3+5); Crna Gora 10 (5+5)

Mataja (HRVATSKA); Delić, Vukčević (CRNA GORA)

Može biti slika sljedećeg: 4 ljudi, ljudi stoje i u zatvorenomFOTO: Futsal Week (Facebook)