Početna | 1.HMNL | 1.HMNL | 3.kolo | MEJAŠI – MURTER = 3:1 (0:0)
CROfutsal MNK Mejaši logo

1.HMNL | 3.kolo | MEJAŠI – MURTER = 3:1 (0:0)

U susretu 3.kola Mejaši su upisali prvu prvenstvenu pobjedu. Nakon tek 1 osvojenog boda u prva dva susreta sa skromnim protivnicima, ambiciozne Mejaše je u ovogodišnjoj premijeri u svojoj dvorani gledalo tek oko 200 gledatelja. Razlog tome uz slab start sezone zasigurno je i televizijski prijenos na programu sportske televizije.

Mjeritelj vremena: Mate Grgurinović

MEJAŠI: Željan Blagajić, Dalibor Vujević (kap.), Dean Banić, Marin Musinov, Damir Znaor, Krešimir Čubelić, Andrija Bogdanović, Davor Jezidžić, Renato Koturović, Ante Ramadža, Mladen Rožić, Duje Bajrušević, trener: Alen Delpont

MURTER: Marin Stojkić, Ante Mijat, Dragan Radman, Alen Protega, Ivan Perica, Andrija Bakula (kap.), Matija-Petar Simunić, Stjepan Klarin, Marko Troskot, Krešimir Skračić, Marko Kovačev, Slobodan Gudelj-Velaga, trener: Mladen Perica-Štrla

STRIJELCI: 1:0 Bogdanović (27.min.), 2:0 Bajrušević (35.min.), 3:0 Ramadža (40.min.), 3:1 Gudelj-Velaga (40.min.)

ŽUTI KARTONI: Gudelj-Velaga (35.min.) – MURTER

IGRAČ UTAKMICE: Andrija Bogdanović (MEJAŠI)
—————————————————————————————————————————————
U prvom poluvremenu gledali smo prilično lošu igru, s malo prilika. U izuzetno korektnoj utakmici, bilježimo da je prvi prekršaj načinjen u 16.minuti od strane gostiju.
U nastavku smo vidjeli nešto bolju igru i konačno golove. Možda i prelomni trenutak susreta dogodio se u 27.minuti kada Bogdanović driblingom lomi Simunića i sa 7-8 metara s desne strane zabija za 1:0! U 32.minuti gosti su bili blizu izjednačenja kada udarac Radmana od bloka vara Blagajića i pogađa vratnicu. U 35.minuti domaći nakon lijepe akcije dolaze do novog gola. Bogdanović proigrava na lijevoj strani Vujevića koji kratko ostavlja za Bajruševića, a ovaj iz prve špicom sa 6-7 metara zabija u suprotni kut za 2:0! U poslijednjoj minuti susreta Ramadža izlazi sam pred Stojkića i iz drugog pokušaja zabija za 3:0, a kad smo pomislili da je to i konačan ishod gosti dolaze do počasnog pogotka. Perica je prošao po desnoj strani i ubacio u sredinu gdje Gudelj-Velaga petom skreće loptu u gol sa zvukom sirene za konačnih 3:1!

Mladen Perica-Štrla: ‘Ne vjerujem da će se prvenstvo nastaviti…’

Mladen Perica-Štrla trener je šibenske Crnice, koja ove sezone bilježi sjajne rezultate. Šibenčani trenutno drže …

Jakov Ungarov: ‘Moje misli su trenutno daleko od futsala…’

Trener Alumnusa Sesvete Jakov Ungarov slijedeći je u nizu trenera prvoligaških klubova s kojima smo …