Početna | 1.HMNL | 1.HMNL | 5. kolo | Torcida Last minute r.a.c – Mejaši – 0:7 (0:4)
U gradskom derbiju odigranom u maloj dvorani SC Gripe, MEJAŠI su potpuno nadigrali TORCIDU i na koncu upisali uvjerljivu pobjedu. Opširnije u nastavku.

1.HMNL | 5. kolo | Torcida Last minute r.a.c – Mejaši – 0:7 (0:4)

0  : 7

Split, 16.11.2010.god.

TORCIDA LAST MINUTE RENT A CAR – MEJAŠI = 0:7 (0:4)

SUCI: Andrej Topić, Josip Knezović, Romeo Ajduković
DELEGAT: Mario Jurić
MJERITELJ VREMENA: Mate Grgurinović
GLEDATELJA: oko 300

TORCIDA LAST MINUTE R.A.C: Goran Bašić, Tonći Bokan, Mario Pintar, Mario Taći, Daniel Radolfi, Veljko Dvornik, Slaven Alebić, Mislav Mišić, Ante Đikić, Mirko Jurjević, Andrija Bogdanović, Marin Bettini, trener: Petar Matenda

MEJAŠI: Žarko Luketin, Dalibor Vujević, Renato Koturović, Marin Musinov, Ivica Perajica, Matija-Petar Simunić, Joško Žarković, Davor Jezidžić, Josip Tokić, Damir Znaor, Ante Ramadža, Željko Dlaka, trener: Krešimir Čubelić

STRIJELCI: 0:1 Žarković (8.min.), 0:2 Žarković (13.min.), 0:3 Žarković (14.min.), 0:4 Perajica (19.min.), 0:5 Jezidžić (29.min.), 0:6 Simunić (32.min.), 0:7 Koturović (34.min.)

ŽUTI KARTONI: Vujević i Znaor (MEJAŠI)

IGRAČ UTAKMICE: Joško Žarković (MEJAŠI)
———————————————————————————————————————————————————————–

U gradskom derbiju odigranom pred oko 300 gledatelja u maloj dvorani SC Gripe, MEJAŠI su  potpuno nadigrali TORCIDU i na koncu upisali uvjerljivu pobjedu.
Prvo su zaprijetili domaćini preko Dvornika koji je u 3.minuti osvanuo sam pred Luketinom koji mu pravovremenim izlaskom ulazi u udarac. Dvije minute kasnije Jezidžić s desne strane izlazi sam pred Bašića, ali puca pored gola. U 8.minuti Jurjević gubi loptu na svojoj polovici od Perajice koji proigrava Žarkovića, a ovaj zabija za 0:1! U 13.minuti sijevnula je kontra gostiju 3 na 2, Dlaka iz sredine proigrava lijevo Znaora koji na drugoj vratnici pronalazi slobodnog Žarkovića, i već je 0:2! No već u slijedećoj minuti gosti još jednom zabijaju; Znaor je dodao za Žarkovića koji sa 7 metara s lijeve strane pogađa suprotni kut za 0:3! Ni time-out koji je zatražio trener domaćina nije puno pomogao. MEJAŠI su bili znatno bolji, a u 18 minuti mogli su i do novog pogotka da u situaciji 3 na 1 Žarković nije bio sebičan. Minutu kasnije Simunić prolazi po lijevoj strani, udarac mu brani Bašić, a odbijenu loptu Simunić dodaje na drugu vratnicu za Perajicu koji zabija za 0:4! U 20.minuti Alebić je lijepo proigrao Pintara koji s lijeve strane izlazi sam pred Luketina, no vratar gostiju je nesavladiv.
U nastavku se na klupi domaćina nije pojavio Petar Matenda. Razlog njegova odsustva očito je ogorčenje i nezadovoljstvo igrom svoje momčadi, no ni ovaj njegov čin nije trgnuo domaću momčad. U 24.minuti Simunić u kontri s lijeve strane sa 9 metara silovito pogađa gredu, a u 27.minuti u kontri 2 na 1 Perajica proigrava Jezidžića čiji udarac brani Bašić. U 29.minuti Alebić spašava jednu loptu da ne ode u aut, no idealno je ostavlja za goste koji s igračem više pred Bašićem lako zabijaju preko Jezidžića za 0:5! Od 30.minute domaćin prelazi na igru s golmanom-igračem (Radolfi), no u 32.minuti gosti to kažnjavaju preko Simunića koji gotovo sa svog gola zabija za 0:6! U 34.minuti Koturović je odigrao dupli-pas sa Znaorom i izašao sam pred “vratar” Radolfija, te odmjerenim udarcem sa 9-10 metara zabija za konačnih 0:7! Tu je bio kraj mukama domaćina, jer do kraja nismo zabilježili ozbiljnije prilike. MEJAŠI su upisali veliku pobjedu za koju su na koncu i nagrađeni velikim pljeskom splitske publike.

“Studenti” nadigrali Crnicu za potvrdu plasmana u doigravanje!

U prvom susretu 19.kola 1.HMNL splitski Universitas ivjerljivo je slavio protiv šibenske Crnice rezultatom 5:2! …

1.HMNL | Raspored i delegiranje 19.kola

Nakon prošlotjedne stanke povodom završnog turnira malonogometnog kupa, narednog se vikenda nastavlja prvoligaško natjecanje. Na …