Početna | 1.HMNL | 1. HMNL | 9. kolo | Rezultati i tablica

1. HMNL | 9. kolo | Rezultati i tablica

1. HMNL

Sinoć su odigrane posljednje utakmice 9. kola 1. HMNL. U derbiju kola, Brodosplit i Kijevo su podijelili bodove, dok je Potpićan upisao prvu pobjedu. Ostale rezultate, kao i poredak nakon 9. kola, potražite u nastavku članka.

utorak – 7.12.2010 | OŠ MEJAŠI, SPLIT u 20:45 sati
MNK MEJAŠI – MNK NOVI MAROF 2:1
Mejaši su u neizvjesnoj utakmici, ponajviše zahvaljujući Gabrilu, a i sreći u posljednjim trenutcima utakmice upisali nova tri boda. Uz pogodak, povratnik Gabrilo zabilježio je asistenciju za Ramadžu, dok je pogodak za Marof postigao Krasnići.

MNK ZAGREB ZAPAD – HMNK VRGORAC GTP 2:4
Vrgorac je nastavio s dobrim igrama i u gostima, sinoć su pobijedili Zagreb Zapad. Nakon izjednačenog prvog poluvremena, Vrgorčani su spretniji i do kraja postižu još tri pogotka. Ovom pobjedom Vrgorac se približio Kijevu na prvom mjestu sa samo bodom zaostatka.

srijeda – 8.12.2010 | SŠ Mate Blažina, Labin u 21:00 sati
MNK POTPIĆAN 98 ABS – MNK OSIJEK V.B.K. 7:3
Potpićan je napokon došao do prve pobjede, sa 7:3 nastradali su gosti iz Osijeka. U jednosmjernoj utakmici, domaćin je tijekom cijelog susreta bio bolja momčad te zasluženo pobjedio.

srijeda – 8.12.2010 | DOM ŠPORTOVA , Zagreb u 21:15 sati
MNK USPINJAČA – MNK MURTER 2:3
Murter je nakon lošijeg starta pohvatao konce i zaredao s dobrim rezultatima. Sinoć su u zagrebačkom Domu Sportova iznenadili Uspinjaču. Novo pojačanje, Gudelj-Velaga, Sorić i jedan autogol domaćina bili su dovoljni za slavlje debitanta u prvoj ligi i skok na sedmo mjesto na tablici.
srijeda – 8.12.2010 | ŠC Gripe, Split u 20:00 sati
MNK SPLIT BRODOS. INŽ. – MNK KIJEVO KNIN 3:3
U odličnoj utakmici, ujedno i derbiju kola, nakon nekoliko preokreta, na kraju najpravedniji, neriješen rezultat. Kijevo je na krilima ponajboljeg pojedinca susreta, Ante Palavre uspjelo ostati neporaženo u Splitu i tako zadržati vodeću poziciju i nakon devetog kola. Domaćin također ne smije biti nezadovoljan remijem, iako su imali svoje prilike.

srijeda – 8.12.2010 | ŠC Gripe, Split u 18:00 sati
MNK TORCIDA-LAST MIN RAC – MNK NACIONAL-ZAGREB 3:4
Nacional je upisao vrlo važnu pobjedu protiv Torcide u gostima i podigao samopouzdanje nakon nekoliko ne baš sjajnih rezultata. Opet je najraspoloženiji bio Nene, koji se pokazuje kao glavna karika u Nacionalovoj momčadi, a povratak braće Morina sigurno veseli trenera Mavrovića. Torcida je možda i mogla izjednačiti u posljednjim minutama, ali nije bilo dovoljno koncentracije kod domaćina.

[table id=2 /]

O nama Filip Andabaka

Novo Vrijeme Apfel pobjednički niz nastavilo trijumfom u “Kutiji šibica”

U susretu 5.kola 1.HMNL Novo Vrijeme Apfel je ostvarilo novu pobjedu za nastavak pobjedničkog niza. …

Crnica preokretom u nastavku do pobjede protiv Olmissuma!

U izuzetno uzbudljivom dvoboju odigranom na šibenskom Baldekinu, Crnica je slavila protiv omiškog Olmissuma preokrenuvši …