logo 1. HMNL
1. HMNL

1.HMNL | Novi Marof Reflex – Novo Vrijeme Apfel

U utakmici 19.kola, Novi Marof i Novo Vrijeme su remizirali odigravši 4:4. Bila je to utakmica u kojoj su i jedni i drugi tražili pobjedu; domaći za osiguranje opstanka, a gosti za ulazak u doigravanje. Na koncu po bod i jednima i drugima, baš kao i u prvom međusobnom susretu odigranom u Makarskoj.

CROfutsal 1.HMNL logo
1. HMNL

Kolo: 19.kolo
Datum: 06.04.2013.
Dvorana: SD Novi Marof
Gledatelja: 150

NOVI MAROF REFLEX – NOVO VRIJEME APFEL = 4:4 (1:2)

Prvi sudac: Mario Vecko
Drugi sudac: Ivica Blažević
Treći sudac: Dino Kramar
Delegat: Željko Franić

NOVI MAROF REFLEX: Goran Volarić, Samir Krasnići, Krunoslav Hruškar, Mateo Sakač, Domagoj Petrić, Nikola Petrić, Tomislav Turković, Miroslav Bakšaj, Igor Martan, Mladen Hasija, Ivica Jendrok, Luka Hadrović.   Trener:  Goran Mamić

NOVO VRIJEME APFEL: Elvis Perković, Mate Vuković, Toni Jelavić, Alen Fetić, Dragan Stanković, Kristijan Zor, Vedran Kazazić, Lovre Tomaš, Ivan Buljan, Patrik Drndić, Mirko Vranješ.  Trener :  Ivica Osibov

STRIJELCI: 1:0 ag-Jelavić (2.min.), 1:1 Fetić (13.min.), 1:2 Vuković (18.min.), 2:2 Jendrok (25.min.), 3:2 D.Petrić (34.min.), 3:3 Zor (37.min.), 4:3 D.Petrić (39.min.), 4:4 Zor (40.min.)

ŽUTI KARTONI: Vranješ, Turković (NOVI MAROF)
Kazazić, Jelavić, Drndić (NOVO VRIJEME)

IGRAČ UTAKMICE: Domagoj Petrić (NOVI MAROF)

Gosti u susret ulaze pojačani Patrikom Drndićem, koji se vratio u klub nakon tromjesečne avanture u Kini.
Otvaranje susreta sjajno za domaće; loptu je iz auta u kazneni prostor gostiju ubacio Petrić, a Jelavić nespretno reagira i ubacuje loptu u vlastiti gol za 1:0! Uz rezultatski zaostatak, gosti su imali i velike primjedbe na sudački dvojac koji im je već nakon 8 minuti igre dosudio 4 prekršaja. No ipak, gosti do odmora dolaze do preokreta. Najprije je Fetić u 13.minuti poravnao rezultat, da bi u 18.minuti Vuković postavio 1:2! U poslijednjoj minuti suđen je 6.prekršaj gostiju, no akumulaciju Petrića brani raspoloženi Perković i na odmor se odlazi s minimalnom prednošću gostiju.
U nastavak domaćin ulazi bolje i preko Jendroka u 25.minuti dolazi do izjednačenja. Uslijedilo je dulje razdoblje bez golova, a onda u 34.minuti Petrić nakon prekida dovodi domaće u vodstvo. Novo Vrijeme tada prelazi na igru s golmanom-igračem, te preko Zora u 37.minuti dolazi do izjednačenja. Gosti nastavljaju s golmanom-igračem, no rizik se ovoga puta nije isplatio, jer nakon izgubljene lopte Petrić iz kontre donosi Novom Marofu novo vodstvo, 4:3! Nedugo zatim pružila se domaćinu velika prilika da iz akumulacije potvrdi pobjedu, no Perković brani udarac Petrića i održava nadu gostiju. Angažman makarana nagrađen je na samom isteku vremena kada Zor zabija za 4:4, samo 7 sekundi do kraja susreta. No tu nije bio kraj jer u poslijednjoj sekundi sudački dvojac nudi domaćinu novu šansu iz akumulacije, ali Perković brani udarac Hasije i donosi bod gostima.

O nama Marija Šimac

Olmissum porazom u Sesvetama ostao bez 1.mjesta!

U susretu poslijednjeg kola ligaškog dijela natjecanja, Alumnus je nadigrao goste iz Omiša i pobjedom …

Futsal Dinamo pobjedom nad Uspinjačom do 3.mjesta

U susretu poslijednjeg kola ligaškog dijela natjecanja Futsal Dinamo je pobjedom protiv Uspinjače Gimke došao …