Početna | - Naslovna | Alumnus nadigrao Brod 035 i prekinuo negativan niz

Alumnus nadigrao Brod 035 i prekinuo negativan niz

U poslijednjem susretu 9.kola 1.HMNL zagrebački Alumnus je kao domaćin u Sesvetama slavio protiv gostiju iz Slavonskog Broda, čime je prekinut negativan niz momčadi Jakova Ungarova. U uzbudljivom susretu Alumnus je poveo u 8.minuti golom Ukalovića, no gosti predvođeni Bundavicom do odmora dolaze do izjednačenja. U nastavku gosti predvođeni sjajnim Milanovićem dolaze do preokreta. Momčad Ivice Ćorluke dvaput je vodila, no “studenti” se nisu predavali, te od zaostatka 3:4 postižu seriju od 4 zgoditka za na koncu uvjerljivu pobjedu, 7:4!

Delegat: Ivan Župan

ALUMNUS: Mario Modrušan, Franjo Matković, Teo Vurnek, Vlatko Brnić, Luka Davidović, Domagoj Durlen, Filip Ukalović, Dražen ilić, Filip Pezelj, Antonio Alfeldi, Ivan Soldo, Matija Vurnek, trener: Jakov Ungarov

BROD 035: Darko Milanović, Mario Petrović, Matej Gačić, Luka Đerek, Igor Mirković, Domagoj Ćuk, Almedin Bundavica, Ante Barišić, Nikola Eror, Dražen Čavar, Tomislav Kovačević, trener: Ivica Ćorluka

STRIJELCI: 1:0 Ukalović (8′), 1:1 Bundavica (15′), 2:1 Matković ( 21′), 2:2 Milanović (22′), 2:3 Milanović (24′), 3:3 Durlen (27′), 3:4 Bundavica (30′), 4:4 Ukalović (31′), 5:4 Durlen (33′), 6:4 Pezelj (37′), 7:4 Alfeldi (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Alumnus 6 (2+4); Brod 035  9 (4+5)

ŽUTI KARTONI: Modrušan (23′) – ALUMNUS
Milanović (23′), Petrović (23′) – BROD 035

CRVENI KARTON: Matković (23′) – ALUMNUS; Petrović (36′) – BROD 035

IGRAČ UTAKMICE: Filip Ukalović (ALUMNUS)

Odigrana 3 kola juniorskog i kadetskog natjecanja na sjeveru

Natjecanje mladeži regije “Sjever” započelo je 25.studenog kao što smo pisali na našim stranicama. U …