Početna | 1.HMNL | FFWC | Hrvatska-Ukrajina 1:4 (0:2)

FFWC | Hrvatska-Ukrajina 1:4 (0:2)

Hrvatska Futsal reprezentacija je poražena od Ukrajine sa tri gola razlike. Bilo je 4:1 za Ukrajinu.

Ukrajina je povela  ranim zgoditkom u trećoj minuti. Zabio je Cheporniuk. Kraj prvog poluvremena nam je donio još jedan šok- Ukrajina je u 19. minuti povela sa 2:0. Strijelac je bio Pavlenko. Rezultat na poluvremenu je glasio 0:2 i izgledao je dostižan. Nadu je u 7. minuti nastavka raspirio Ovsyannikov svojim prvim pogotkom. Poraz je potvrdio svojim drugim pogotkom u 32. minuti.

Rezultat od 4:0 je izgledao strašno, i naši su do kraja stigli popraviti dojam počasnim pogotkom u 39. minuti; završilo je 1:4 za Ukrajinu.

Universitas slavio u gradskom derbiju!

U prvom susretu 3.kola 1.HMNL gradski derbi na splitskim Gripama odigrali su Universitas i Split, …

Crnica pobjedom nad Uspinjačom Gimkom do nova 3 boda

U poslijednjem susretu 2.kola 1.HMNL Crnica je slavila protiv Uspinjače Gimke rezultatom 4-2. Šibenčani su …