Početna | - Naslovna | Novo Vrijeme Apfel uvjerljivom pobjedom do trofeja superkupa!

Novo Vrijeme Apfel uvjerljivom pobjedom do trofeja superkupa!

Novo Vrijeme Apfel pobjednik je superkupa Hrvatske. Aktualni prvaci Hrvatske su u Slavonskom Brodu bili bolji od prošlosezonskog osvajača kupa, momčadi Uspinjače-Gimke, te su tako osvojili prvi ovosezonski trofej. Ovim je susretom otvorena nova sezona u kojoj ćemo premijerno gledati ‘Ligu 10’, a Makarani su nastavili nevjerovatan pobjednički niz na domaćim parketima, gdje su poslijednji poraz doživjeli početkom ožujka u Dubrovniku.

Vrsta utakmice: Superkup
Kolo: Finale
Datum: 20.09.2019.
Vrijeme: 20:00
Dvorana: SD Vijuš, Slavonski Brod
Gledatelja: 200

NOVO VRIJEME APFEL – USPINJAČA GIMKA  4-0 (2-0)

Prvi sudac: Nikola Jelić
Drugi sudac: Josip Dujmić
Treći sudac: Saša Tomić
Četvrti sudac: Vedran Babić
Delegat: Vojislav Aladžić

NOVO VRIJEME APFEL: Filip Bašković, Mate Vuković, Alves Carneiro Da Silva Anderson Pulinho, Lucas Vinicius De Santana Brito, Nikola Pašalić, Igor Osredkar, Ante Sokol, Duje Bajrušović, Vedran Kazazić, Marin Musinov, Matej Fideršek, Sven Horvath, Jakša Herceg, trener: Armando Škorlić

USPINJAČA GIMKA: Marko Vuković, Nikola Gudasić, Silvio Toth, Andrej Pandurević, David Mataja, Renato Rumbak, Fran Vukelić, Kristijan Postružin, Tino Čirjak, Renato Koturović, Josip Nimac, Ante Piplica, trener: Marinko Mavrović

STRIJELCI: 1-0 Osredkar (4′), 2-0 Lucas (16′), 3-0 Pulinho (32′), 4-0 Lucas (35′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Novo Vrijeme Apfel 6 (4+2); Uspinjača Gimka 8 (3+5)

IGRAČ UTAKMICE: Lucas Vinicius De Santana Brito (NOVO VRIJEME APFEL)

Nakon početnih nekoliko minuta bez izrazitijih prilika, Makarani u 4.minuti dolaze do prednosti. Postružin je neoprezno igrao rukom na 10ak metara od gola, a Kazazić iz slobodnog udarca šalje silovito loptu za Osredkara koji neobjašnjivo ostaje sam pred golom i zabija za 1-0. Nakon toga gledamo ujednačenu igru gdje se teško stvaraju izgledne prilike. Izdvajamo pokušaj Rumbaka u 7.minuti, no u obečavajućoj prilici pojačanje iz Jesenja puca preko gola. U 16.minuti Makarani dolaze do povećanja prednosti. Bajrušović je osvojio loptu duboko u protivničkoj polovici, lopta dolazi do Fideršeka koji s lijeve strane ubacuje pred gol gdje klizećim startom Lucas zabija za 2-0. Do kraja poluvremena izdvajamo još pokušaj Zagrepčana na samom isteku vremena, kada je Postružin ostao sam s lijeve strane pred Baškovićem, no puca pored suprotne vratnice. Na odmor se tako otišlo s lijepom prednošću aktualnih prvaka.
Prvu veliku priliku u nastavku bilježimo u 26.minuti kada Pulinho izlazi sam pred vratara Vukovića, no u pokušaju driblinga loptu je prepustio protivničkom vrataru. Upravo je Pulinho najviše prijetio protivničkom golu, a svoju agilnost naplatio je zgoditkom u 32.minuti kada iskosa s desne strane silovito pogađa suprotni kut protivničkog gola za 3-0. U 35.minuti otklonjene su sve dvojbe po pitanju konačnog ishoda. Pulinho je sjajno prošao po desnoj strani i proigrao pred golom slobodnog Lucasa koji atraktivnim potezom petom zabija za nedostižnih 4-0. Do kraja se rezultat nije mijenjao, te su Makarani zasluženo sezonu otvorili osvajanjem prvog ovosezonskog trofeja.

Olmissum preokretom do trijumfa kod Uspinjače Gimke!

Omiški Olmissum je ostvario izuzetno vrijednu pobjedu na gostovanju kod Uspinjače-Gimke. Momčad Duje Maretića je …

Podjela bodova u dvoboju Alumnusa i Futsal Dinama

U prvom današnjem prvoligaškom dvoboju Alumnus i Futsal Dinamo su podijelili bodove odigravši 3-3. Uzbudljiv …