Početna | - Naslovna | 2.HMNL-jug | Hajduk – Heroji 2007 4:4 (3:2)

2.HMNL-jug | Hajduk – Heroji 2007 4:4 (3:2)

U super uzbudljivom susretu odigranom u maloj dvorani na Gripama, Hajduk i Heroji su podijelili bodove odigravši 4:4! Dvoboj je to u kojem je Hajduk imao prednost tijekom čitava susreta, no uporni gosti golom na samom isteku vremena dolaze do velikog boda.

Mjeritelj vremena: Mate Grgurinović

HAJDUK: Roko Pezelj, Igor Šuljić, Slaven Alebić, Ivan Gotovac, Boris Perković, Ivan Tustonjić, Mladen Rožić, Ivor Šuljić, Vlado Rubelj, Gordan Kecojević, trener: Pjer Malvasija

HEROJI 2007: Marko Mihaljević, Marko Prolić, Mihovil Ledenko, Filip Babac, Iko Bašić, Mario Orlović, Zvonimir Rakić, Tino Junaković, Josip Zekonjić, Toni Kranjac, trener: Ivo Podrug

STRIJELCI: 1:0 Iv. Šuljić (2′), 2:0 Tustonjić (5′), 3:0 Alebić (6′), 3:1 Orlović (7′), 3:2 Zekonjić (10′), 3:3 Rožić-ag (28′), 4:3 Gotovac (37′), 4:4 I.Bašić (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Hajduk 7 (4+3); Heroji 9 (4+5)

ŽUTI KARTONI: Alebić, Ig.Šuljić (HAJDUK); Ledenko, Zekonjić (HEROJI 2007)

CRVENI KARTONi: Ig.Šuljić (HAJDUK); Zekonjić (HEROJI 2007)

IGRAČ UTAKMICE: Filip Babac (HEROJI 2007)

U super uzbudljivom susretu odigranom u maloj dvorani na Gripama, Hajduk i Heroji su podijelili bodove odigravši 4:4! Iako su domaćini u ranoj fazi utakmice došli do osjetnije prednosti, gosti se nisu predavali, te su fanatičnom borbenošću zasluženo došli do boda. Već u 2.minuti utakmice Ivor Šuljić dovodi domaćine u vodstvo 1:0! Domaćini nisu stali te u 5. i 6. minuti preko Tustonjića i Alebića dolaze do prednosti 3:0! Izgledalo je tada da pobjeda domaćih neće doći u pitanje, pa je i trener Malvasija odlučio pružiti priliku igračima s klupe, što su iskoristili gosti, te se u 7. i 10. minuti preko Orlovića i Zekonjića vračaju u rezultatsku neizvjesnost – 3:2! Nakon toga Zekonjić je nemaran i prilikom izmjene napušta teren za na to nepredviđenom mjestu i dobiva drugi žuti karton- crveni! Brojčanu prednost domaći ipak nisu imali, jer je Zekonjić isključen kao igrač izvan igre. Na odmor otišlo s minimalnom prednošću domaćina, 3:2!
U nastavku gosti kreću odvažnije po izjednačenje, te u 28.minuti ubačaj Babca s desne strane Rožić skreće u vlastitu mrežu- 3:3! Nakon toga se bude domaćini i gledamo prilike s obje strane, a najizgledniju je imao Ivor Šuljić u 35.minuti, kada je u solo prodoru po lijevoj strani pogodio vratnicu! U 36.minuti Junaković je izmakao pažnji odbrani domaćih, te ga u izglednoj prilici za gol Igor Šuljić ruši s leđa i dobija crveni karton! S igračem više gosti ne da nisu postigli, već su primili pogodak. U 37.minuti zbog neopreznog prekršaja na Iv.Šuljiću u kaznenom prostoru, suci dosuđuju penal za domaćina, koji je realizirao Gotovac za 4:3! Ostalo je 3.minute do kraja i gosti su krenuli sa igračem-vratarom po izjednačenje, te svega 6 sekundi prije kraja utakmice Iko Bašić na krasnu asistenciju Babca postiže pogodak vrijedan boda- 4:4!
Ovim remijem ekipe su ostale izjednačene na 4. i 5. mjestu ljestvice. Hajduka u idućem kolu čeka utakmica sa Geniusom, a Heroji će u derbiju kola u Vodicama dočekati ambiciozni Ustanik.

O nama Marija Šimac

Novo Vrijeme Apfel uzvratilo Olmissumu za poraz u kupu!

U derbiju 8.kola 1.HMNL Novo Vrijeme Apfel je slavilo protiv Olmissuma rezultatom 2-0, uzvrativši im …

Universitas i Uspinjača Gimka odigrali bez golova…

U dvoboju 8.kola .HMNL Universitas i Uspinjača Gimka su podijelili bodove odigravši bez golova. Zaista, …