2.HMNL-jug | Pobjede Universitasa i Split Tommyja, remi Porto Tolera i Murtera

Danas su odigrani preostali susreti 2.kola 2.HMNL-jug. Universitas je premijernu pobjedu ostvario u gradskom derbiju protiv Torcide, kao i Split Tommy protiv Mejaša. U Pločama pak nije bilo  pobjednika, gdje su Porto Tolero i Murter remizirali odigravši 3:3.

2.KOLO

Nakon što su jučer u prvim susretima 2.kola pobjede na svom parketu ostvarili Hajduk, Kijevo i Olmissum, u današnjim susretima domaćini nisu imali uspjeha. Tek je Porto Tolero protiv Murtera remizirao, dok su Torcida i Mejaši u gradskim derbijima u ulozi domaćina ostali bez bodova protiv Universitasa i druge momčadi Split Tommyja.
Pregled odigranih susreta donosimo u nastavku.

PORTO TOLERO – MURTER  3:3 (2:2)
STRIJELCI: 0:1 Troskot (10′), 1:1 Krilić (10′), 1:2 Popov (13′), 2:2 Kušurin (14′), 3:2 Kušurin (35′), 3:3 Popov (40′)

Susret u Pločama započeo je već u 15 sati, a dvoboj je to u kojem su gosti u dva navrata vodili, da bi na koncu spašavali remi golom u poslijednjoj minuti. Mreže su mirovale sve do 10.minute kada Troskot donosi gostima prednost, no vrlo brzo domaći poravnavaju golom Krilića. Novu prednost gostima u 13.minuti donosi Popov, no ni ovoga puta ne uspijevaju dugo zadržati prednost. Za 2:2 zabija Kušurin već u slijedećoj minuti. isti igrač u 35.minuti zabija za prvu prednost domaćina, da bi zaslužen remi gostima donio Popov svojim drugim zgoditkom u poslijednjoj minuti susreta.

Fotografija AFC Universitas - Split.

TORCIDA – UNIVERSITAS  3:5 (0:3)
STRIJELCI: 0:1 Šuljić (8′), 0:2 Roguljić (11′), 0:3 Taći (14′), 0:4 Taći (26′), 1:4 Bošnjak (27′), 1:5 Nikolić (28′), 2:5 Dolić (31′), 3:5 Ramadža (36′)

Momčad splitskog sveučilišta ostvarila je premijernu pobjedu u drugoligaškom društvu savladavši Torcidu rezultatom 3:5! U susretu lišenom rezultatske neizvijesnost “studenti” su još u prvom poluvremenu ostvarili značaju prednost, te su rutinski priveli susret kraju. U momčadi Univeritasa vrijedi istaknuti debitantski nastup kapetana Franka Bilića koji se tako nakon duljeg izbivanja vratio na futsal parkete.

Fotografija Futsal akademija Split TOMMY.

MEJAŠI GRAĐEVNO ZEC – SPLIT TOMMY II  2:5 (1:3)
STRIJELCI: 1:0 Mašković (8′), 1:1 Sekulić (10′), 1:2 Sekulić (10′), 1:3 Kirevski (13′), 2:3 Jakovljević (35′), 2:4 Sekulić (38′), 2:5 Vladović (40′)

U poslijednjem susretu 2.kola mlada momčad Split Tommyja je ostvarila premijernu pobjedu savladavši Mejaše rezultatom 2:5! Momčad Duje Maretića do pobjede je predvodio Sekulić postigavši 3 zgoditka, dok su po jedan dodali Kirevski i Vladović. Za Mejaše su pak zabili Mašković i Jakovljević.

Delegiranje službenih osoba polufinalnih susreta

Poznati su termini i delegiranje službenih osoba za polufinalne susrete doigravanja za prvaka Hrvatske. Dvoboj …

Robert Grbić: ”Možemo do trijumfa u Omišu i do naslova prvaka”

Ususret polufinalnm dvoboju između Olmissuma i Futsal Dinama, razgovarali smo s Robertom Grbićem. Grbić je …